f4up
Wiadomości z tagiem Warszawa  RSS
Ruch otworzył pierwszy samoobsługowy kiosk

25.09.2020 10:45


Ruch otworzył w Warszawie pierwszy samoobsługowy kiosk, gdzie na klientów będzie czekać ponad 175 produktów.

Źródło: www.bankier.pl

E-hulajnogi z nową energią

24.09.2020 11:00


Pandemia początkowo zatrzęsła biznesem operatorów e-hulajnóg wypożyczanych na minuty, dla niektórych jednak okazała się szansą. A jak jest teraz? Jak radzą sobie firmy zajmujące się wynajmem tego środku transportu? Czy ten sezon jest dla branży stracony? O tym opowie nam Borys Pawliczak, dyrektor generalny w Dott, firmie zajmującej się wynajmem hulajnóg elektrycznych, która postanowiła rozpocząć swoją działalność w Warszawie właśnie w czasie pandemii.

Źródło: www.bankier.pl

Giełdowe odreagowanie w cieniu oferty Allegro

24.09.2020 0:36


Po zmasowanej poniedziałkowej przecenie na warszawski parkiet zawitało odbicie. Wydarzeniem dnia było jednak ogłoszenie prospektu emisyjnego przez Allegro.eu.

Źródło: www.bankier.pl

Giełdowe odreagowanie w cieniu oferty Allegro

22.09.2020 18:10


Po zmasowanej poniedziałkowej przecenie na warszawski parkiet zawitało odbicie. Wydarzeniem dnia było jednak ogłoszenie prospektu emisyjnego przez Allegro.eu.

Źródło: www.bankier.pl

MON powołuje Agencję Uzbrojenia. Powstanie z połączenia kilku instytucji

22.09.2020 14:30


MON przygotowało projekt ustawy powołującej Agencję Uzbrojenia, powstanie ona z połączenia kilku obecnie działających instytucji – poinformował minister obrony Mariusz Błaszczak przedstawiając we wtorek w Warszawie koncepcję powołania AU.

Źródło: www.bankier.pl

Afera GetBack: Zbigniew Ziobro o zarzutach dla miliardera. W grę wchodzi list gończy

21.09.2020 11:31


Zbigniew Ziobro potwierdza ustalenia RMF FM ws. afery GetBack: Prokuratura Regionalna w Warszawie sporządziła postanowienie o przedstawieniu znanemu biznesmenowi, twórcy Getin Banku Leszkowi C. zarzutów ws. doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem klientów Idea Banku na sumę 130 mln złotych. Jak zaznaczył minister sprawiedliwości: jeśli sąd podejmie decyzję o tymczasowym aresztowaniu Leszka C., za miliarderem wydany zostanie list gończy.

GPW planuje przejąć Armeńską Giełdę Papierów Wartościowych

18.09.2020 13:05


Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) podpisała porozumienie z Centralnym Bankiem Armenii (CBoA) w sprawie negocjacji odkupienia od Banku 65% udziałów w giełdzie armeńskiej (AMX). Ewentualne przejęcie AMX przez GPW będzie wymagało m.in. przeprowadzenia procesu due diligence i uzyskania odpowiednich zgód korporacyjnych. Wstępna, szacunkowa wycena 100% udziałów AMX wynosi około 5,8 mln zł. fot. MOZCO ...

Najgłośniejsze debiuty dekady na GPW. Nie tylko Allegro

16.09.2020 22:36


Allegro jest na ostatniej prostej do wejścia na warszawską GPW. Historia przykuwa uwagę ze względu na wielkość i rozpoznawalność firmy, ale także i z powodu głodu dużych debiutów. Tych bowiem w ostatniej dekadzie było jak na lekarstwo.

Źródło: www.bankier.pl

Jest inżynier projektu dla modernizacji największej stacji kolejowej w Polsce

16.09.2020 10:03

PKP Polskie Linie Kolejowe i spółka Tramwaje Warszawskie podpisały umowę z inżynierem projektu modernizacji stacji Warszawa Zachodnia - funkcje inżyniera będzie pełniła spółka MGGP. Wartość podpisanej umowy to 14 mln zł netto. Modernizacja stacji Warszawa Zachodnia to jedna z największych inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych, o wartości 1,9 mld zł netto.

Źródło: www.wnp.pl

Francja podtrzymuje zainteresowanie polskim programem jądrowym

16.09.2020 8:18

W Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie dwustronnego komitetu ds. jądrowych Francji i Polski. Podczas spotkania rozmawiano o współpracy Polski i Francji w rozwoju energetyki jądrowej.

Źródło: www.wnp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami