Hopaj
Wiadomości z tagiem Warszawa  RSS
BNP Paribas przypomina: za parkowanie w Warszawie zapłacisz aplikacją GOmobile

03.04.2020 10:21


Dzięki GOmobile, aplikacji mobilnej Banku BNP Paribas, nie tylko można kupić bilet warszawskiej komunikacji miejskiej, ale też zapłacić za parkowanie na jednym ze stołecznych parkingów. W obu przypadkach płatność jest prosta i w pełni zdalna. Użytkownik aplikacji nie musi dotykać biletomatu, kartonikowego biletu kupionego w kiosku, parkomatu ani gotówki. fot. ImYanis / ShutterstockWarszawa dołączyła do ...

Źródło: prnews.pl

moBiletem zapłacisz w Warszawie za parking. Między innymi apką Banku Millennium

01.04.2020 17:02


Dzięki umowie podpisanej przez moBiLET z ZDM Warszawa, klienci Banku Millennium mogą teraz opłacać w aplikacji mobilnej stołeczne parkingi. Korzystając z usługi w aplikacji, kierowcy pojazdów płacą za faktyczny czas parkowania  w mieście. fot. ShutterstockOpłacenie parkingu jest bardzo proste. Użytkownik loguje się do aplikacji mobilnej Banku Millennium i wybiera z menu sekcję Płatności oraz Transport, ...

Źródło: prnews.pl

W Warszawie wylądował trzeci samolot ze sprzętem medycznym zakupionym na zlecenie KGHM Polska Miedź

01.04.2020 15:48

Na warszawskim Lotnisku Chopina wylądował w środę trzeci samolot ze sprzętem medycznym zakupionym na zlecenie KGHM Polska Miedź. Na pokładzie dreamlinera LOT przyleciały z Chin maseczki, kombinezony, gogle i respiratory. W czwartek spodziewany jest kolejny transport.

Źródło: www.wnp.pl

Zaremba: Odizolowany starszy pan jako władca absolutny [OPINIA]

01.04.2020 8:36

Urzędujący w biurze przy Nowogrodzkiej w Warszawie Jarosław Kaczyński zwolniony z całego mnóstwa politycznych rozstrzygnięć ma mnóstwo czasu. Produktem samotnego siedzenia stała się jedyna rzecz, z którą jest dziś kojarzony: upór, aby jednak przeprowadzić wybory prezydenckie 10 maja.

Źródło: forsal.pl

Martis: Analitycy wierzą we wzrosty na GPW

30.03.2020 17:18


Prawie połowa ankietowanych analityków (47 proc.) uważa, że w ciągu trzech miesięcy warszawska giełda odzyska siły, a kolejnych 37 proc., że stanie się to do końca bieżącego roku. 60 proc. ankietowanych obstawia, że WIG20 zakończy rok w przedziale 1.350 – 1.700 pkt – wynika z badania Martis Consulting.

Źródło: www.bankier.pl

Mityczny wpływ pandemii na klimat? W Warszawie nie poprawiła się jakość powietrza

27.03.2020 12:36

Na ten moment nie można potwierdzić tezy, że jakość powietrza w stolicy zmieniła się w stosunku do tej z początku marca, kiedy nie było epidemii koronawirusa w Polsce - przekazało PAP biuro prasowe stołecznego ratusza.

Tagi: Warszawa, USA
Źródło: forsal.pl

Uber przekazał 10 tys. bezpłatnych przejazdów dla pracowników polskiej służby zdrowia

25.03.2020 16:36

Amerykański Uber wspiera pracowników polskiej służby zdrowia w walce z koronawirusem, przekazując 10 tys. bezpłatnych przejazdów dla lekarzy i pielęgniarek z Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Wrocławia, Poznania, Łodzi i ze Śląska - napisała na Twitterze ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.

Źródło: forsal.pl

Uber przekazał 10 tys. bezpłatnych przejazdów dla służby zdrowia

25.03.2020 16:03


Amerykański Uber wspiera pracowników polskiej służby zdrowia w walce z koronawirusem, przekazując 10 tys. bezpłatnych przejazdów dla lekarzy i pielęgniarek z Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Wrocławia, Poznania, Łodzi i ze Śląska - napisała na Twitterze ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.

Źródło: www.bankier.pl

Komunikacja miejska w Warszawie znów kursuje jak w dni powszednie

25.03.2020 10:36

Od środy obowiązują kolejne ważne zmiany w komunikacji miejskiej w Warszawie. Autobusy, tramwaje, metro oraz SKM znów będą kursować jak w dni powszednie. Utrzymuje się zawieszenie kursowania linii "szkolnych" – poinformował w środę Warszawski Zarząd Publiczny.

Źródło: forsal.pl

Wizz Air zamyka bazy operacyjne w Polsce

24.03.2020 14:40


Węgierski Wizz Air w związku z pandemią koronawirusa, zamyka wszystkie bazy operacyjne w Polsce; ponowne ich otwarcie ma nastąpić 1 maja br. - poinformowała spółka. Przewoźnik ma pięć baz operacyjnych: w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu.

Źródło: www.bankier.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami