Prointegra
Wiadomości z tagiem Umowy  RSS
OT Logistics rozwiązało przedterminowo umowę dzierżawy nieruchomości w porcie w Gdańsku

29.09.2020 20:36


OT Logistics podpisało z zarządem Morskiego Portu Gdańsk porozumienie w sprawie przedterminowego rozwiązania 30-letniej umowy dzierżawy nieruchomości położonej w Gdańsku w Porcie Zewnętrznym - podała spółka w komunikacie.

Źródło: www.bankier.pl

Pandemia koronawirusa z mocnym wpływem na rynek pracy

29.09.2020 16:40

Pandemia koronawirusa rzuciła nowe światło na podziały istniejące na polskim rynku pracy - twierdzą eksperci Polskiego Instytutu Ekonomicznego. Jak wynika z danych przedstawionych przez ZUS, na koniec II kwartału 2020 r. zatrudnienie w oparciu o umowy cywilnoprawne spadło o ok. 7 proc., wyraźnie bardziej niż w przypadku umów o pracę. Obecnie w stosunkowo najmniej korzystnej sytuacji znajdują się osoby młode.

Źródło: www.podatki.biz

Zarząd ML System ocenia, że spółka nie potrzebuje teraz emisji akcji serii F

29.09.2020 14:36


Zarząd ML System ocenia, że w związku z podpisaniem z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości umowy o dofinansowanie projektu "Active Glass" nie jest konieczne pozyskiwanie obecnie dodatkowego finansowania w drodze emisji akcji - podała spółka w komunikacie.

Tagi: Akcje, PiS, Banki, Umowy
Źródło: www.bankier.pl

Atrem zamierza sprzedać część przedsiębiorstwa

29.09.2020 14:14

Atrem zawarł przedwstępną umowę sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa, tj. działu informatyki, na rzecz Apator Elkomtech za ok. 4 mln zł. Obie strony ustaliły, że zawrą umowę przyrzeczoną 6 listopada 2020 roku. Warunkiem umowy jest wyrażenie zgody na sprzedaż przez Walne Zgromadzenie Atremu.

Źródło: www.wnp.pl

Famur z aneksem do umowy na linię gwarancyjną

29.09.2020 13:59

Zarząd Famuru otrzymał 29 września podpisany przez Bank Polska Kasa Opieki aneks do umowy na linię gwarancyjną, do kwoty 50 mln zł. Zgodnie z podpisanym dokumentem, okres dostępności linii zostaje wydłużony do 30 listopada 2023 roku.

Tagi: PiS, Umowy
Źródło: www.wnp.pl

Nieważność "polisolokaty" potwierdzona przez Sąd Najwyższy [Prawo]

29.09.2020 8:54

Przełomowy wyrok Sądu Apelacyjnego z dnia 24 maja 2019 r. w sprawie sygn. akt V ACa 451/18, stwierdzający nieważność umowy grupowego ubezpieczenia na życie powiązaną z UFK oferowaną przez jednego z ubezpieczycieli nie został wyeliminowany w drodze skargi kasacyjnej. Sąd Najwyższy odmówił jej przyjęcia do rozpoznania. To ważne dla wielu posiadaczy tzw. "polisolokat".

Źródło: feedproxy.google.com

=> Branża: SN nie potwierdził nieważności umowy z UFK <= [UFK]

29.09.2020 8:53

Sąd Najwyższy potwierdza nieważność polisy inwestycyjnej - podkreśla Rzecznik Finansowy, powołując się na postanowienie SN (sygn. akt (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Rządowa agencja przejmuje Rafako Ebus

28.09.2020 18:11

Rafako zawarło umowę sprzedaży oddziału w Solcu Kujawskim na rzecz Rafako Ebus, przy udziale Agencji Rozwoju Przemysłu i umowę sprzedaży 100 proc. udziałów w spółce Rafako Ebus na rzecz Agencji Rozwoju Przemysłu. Łączna kwota obu transakcji to 31 mln zł – wynika z informacji podanych przez Rafako.

Źródło: www.wnp.pl

Rafako ma umowy sprzedaży spółki E-Bus i oddziału w Solcu Kujawskim za 31 mln zł

28.09.2020 16:36


Rafako podpisało umowy sprzedaży 100 proc. udziałów w spółce zależnej E-Bus oraz oddziału w Solcu Kujawskim na rzecz Agencji Rozwoju Przemysłu. Łączna wartość transakcji to 31 mln zł - podało Rafako w komunikacie.

Źródło: www.bankier.pl

Mindspace poszerza ofertę udogodnień

28.09.2020 15:40

Elastyczne umowy najmu, komfortowe, w pełni wyposażone biura prywatne i designerskie przestrzenie wspólne – to tylko kilka przykładów tego, co swoim członkom oferuje Mindspace, globalny operator butikowych powierzchni biurowych typu flex. Założycielom Mindspace od początku zależało na tym, aby oryginalne i funkcjonalne wnętrza oraz spersonalizowany poziom usług sprzyjały silnemu poczuciu wspólnoty oraz pozytywnie wpływały na to, w jaki sposób ludzie pracują, uczą się i rozwijają. W tym celu niedawno została uruchomiona internetowa lokalizacja operatora – VIRTUAL by Mindspace. To kolejne narzędzie służące m.in. integracji jego członków.

Źródło: www.propertynews.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami