Hopaj
Wiadomości z tagiem USA  RSS
USA biorą na celownik luksusowe marki z Francji

13.07.2020 14:02

To odpowiedź na francuski plan opodatkowania amerykańskich gigantów technologicznych.

Tagi: USA
Źródło: www.wnp.pl

Milionerzy chcą, żeby podniesiono im podatki. "Potrzebne są pieniądze na walkę ze skutkami pandemii"

13.07.2020 13:29


83 milionerów opublikowało w poniedziałek list otwarty, w którym apelują o "natychmiastowe' i "permanentne" poniesienie im podatków, aby przyśpieszyć ożywienie gospodarcze po kryzysie spowodowanym pandemię koronawirusa.

Źródło: www.rmf24.pl

Milionerzy apelują o podniesienie im podatków ze względu na pandemię

13.07.2020 13:09

83 milionerów opublikowało w poniedziałek list otwarty, w którym apelują o "natychmiastowe' i "permanentne" podniesienie im podatków, aby przyśpieszyć ożywienie gospodarcze po kryzysie spowodowanym pandemię koronawirusa.

Źródło: www.wnp.pl

Hakerzy zablokowali sieć jednego z hrabstw w stanie Alabama

13.07.2020 13:00

Sieć jednego z hrabstw w stanie Alabama w USA została zaatakowana przez hakerów, według ekspertów najprawdopodobniej z użyciem złośliwego oprogramowania szyfrującego dla okupu (ransomware) i w wyniku tego incydentu wyłączona. W sprawie trwa dochodzenie.

Tagi: USA, Hakerzy
Źródło: www.wnp.pl

Chiny: MSZ ogłosił sankcje wobec polityków USA w związku z Ujgurami

13.07.2020 12:11

Chińskie władze ogłosiły w poniedziałek sankcje wobec amerykańskich polityków, w tym dwóch senatorów, w odwecie za restrykcje nałożone przez Waszyngton na chińskich urzędników za udział w represjonowaniu przez Pekin muzułmańskiej grupy etnicznej Ujgurów.

Źródło: www.wnp.pl

USA: "WP": Wynik wyborów to cios dla liberałów; pomoże PiS kontynuować twardą politykę

13.07.2020 12:03

Wynik niedzielnych wyborów prezydenckich w Polsce, "które o włos wygrał prezydent Andrzej Duda, prawdopodobnie pomoże prawicowej partii rządzącej PiS kontynuować twardą politykę" – pisze na swej stronie internetowej amerykański dziennik "Washington Post". Gazeta zauważa, że rezultat wyborów to "cios dla liberałów".

Źródło: www.wnp.pl

„Zapłać z Plus” za bilety w aplikacji SkyCash

13.07.2020 10:53


Klienci usług abonamentowych Plusa mogą dodać do swojego rachunku telefonicznego kolejną usługę i od teraz w wygodny sposób płacić za bilety komunikacji miejskiej w aplikacji SkyCash. SkyCash to platforma płatności mobilnych, która pozwala na dokonywanie szybkich opłat przy pomocy telefonu. Można nią zapłacić m. in. za bilety komunikacji miejskiej. Klienci Plusa będą teraz mogli płatności ...

Tagi: USA, Kolej
Źródło: prnews.pl

Ceny ropy w USA zniżkują w oczekiwaniu na konferencję OPEC+

13.07.2020 10:06


Ceny ropy w USA spadają. Rynki czekają na decyzję państw OPEC+ dotyczącą cięć w produkcji ropy naftowej - analitycy spodziewają się, że ograniczenia zostaną zmniejszone. Inwestorzy śledzą również doniesienia dotyczące pandemii koronawirusa w USA.

Źródło: www.bankier.pl

USA: Przyrost dobowych zakażeń koronawirusem spadł poniżej 60 tys.

13.07.2020 4:09

Po raz pierwszy po pięciu dniach liczba dobowych zakażeń koronawirusem w Stanach Zjednoczonych spadła poniżej 60 tys. Uniwersytet Johnsa Hopkinsa z Baltimore podał w niedzielę, że w ciągu ostatnich 24 godzin stwierdzono 59 747 nowych infekcji.

Tagi: USA
Źródło: www.wnp.pl

USA: Nie żyje Benjamin Keough, wnuk Elvisa Presleya

13.07.2020 3:36

W wieku 27 lat zmarł w niedzielę Benjamin Keough, wnuk Elvisa Presleya - poinformował Roger Widynowski, menadżer córki "króla rock and rolla" Lisy Marie Presley. Według serwisu informacyjnego TMZ przyczyną śmierci było prawdopodobnie samobójstwo.

Tagi: USA
Źródło: www.wnp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami