Prointegra
Wiadomości z tagiem Szczyrk  RSS
MFiPR: 240 mld euro to koszt wprowadzenia neutralności klimatycznej w Polsce

16.06.2020 14:36

240 mld euro to koszt inwestycji potrzebnych do osiągnięcia neutralności klimatycznej w 2030 roku przez Polskę - powiedziała we wtorek podczas Szczytu Liderów UN Global Compact minister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska - Jedynak.

Źródło: serwisy.gazetaprawna.pl

Indie: Liczba przypadków Covid-19 przekroczyła 200 tys.

03.06.2020 7:54

Ministerstwo zdrowia Indii poinformowało w środę, że w ciągu ostatniej doby w całym kraju stwierdzono 8909 nowych zakażeń koronawirusem, wobec czego łączna liczba infekcji przekroczyła 200 tys. Eksperci szacują, że szczyt pandemii nastąpi w Indiach za kilka tygodni.

Tagi: Szczyrk
Źródło: www.wnp.pl

Polityczny kot, który ma wiele żyć. Saakaszwili powrócił do ukraińskiej polityki

09.05.2020 14:36

Micheil Saakaszwili powrócił do ukraińskiej polityki. Znów jest na szczycie, z którego spadał już wiele razy

Źródło: forsal.pl

Revolut zaprosił do współpracy trzy polskie organizacje dobroczynne: Polską Akcją Humanitarną, Rak’n’Roll i Otwarte Klatki

07.05.2020 12:31


Revolut zaprosił do współpracy 3 wiodące organizacje dobroczynne z Polski: Polską Akcję Humanitarną, Rak’n’Roll i Otwarte Klatki. Klienci Revolut mogą teraz wspierać dzięki funkcji Donations szczytne cele w obszarze onkologii, ekologii i pomocy humanitarnej. Podczas pandemii szczególnie ważne jest dzielenie się z innymi i wspieranie potrzebujących. W ramach kwietniowej zbiórki dla grup ratowniczych Polskiego Czerwonego ...

Tagi: Akcje, Szczyrk
Źródło: prnews.pl

UE dopomina się o uznanie na Bałkanach Zachodnich i obiecuje współpracę

06.05.2020 22:36

UE upomniała się w środę podczas szczytu z państwami Bałkanów Zachodnich o zauważenie udzielanego im wsparcia, które znacznie przekracza to, kierowane z Rosji, czy Chin. "27" obiecała otwarcie nowego etapu współpracy, by pomóc regionowi w ożywieniu po pandemii.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Pandemia obnażyła wszystkie braki systemu. Chciwość nie jest już dobra

02.05.2020 8:36

Najsilniejsi przetrwają, najmądrzejsi wespną się na szczyty swoich karier, a jak się wszyscy postaramy, umeblujemy świat lepiej, niż zrobili to nasi przodkowie - mówi w wywiadzie Zuzanna Skalska, właścicielka 360Inspiration, partner FutureS Thinking Group.

Źródło: forsal.pl

Przyszły świat będzie jeszcze bardziej skomplikowany. Globalizm trzeba będzie przedefiniować [WYWIAD]

01.05.2020 8:36

- Najsilniejsi przetrwają, najmądrzejsi wespną się na szczyty swoich karier, a jak się wszyscy postaramy, umeblujemy świat lepiej, niż zrobili to nasi przodkowie - mówi w wywiadzie dla DGP Zuzanna Skalska, właścicielka 360Inspiration, partner FutureS Thinking Group.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Szczyt zakażeń koronawirusem w Sztokholmie minął w połowie kwietnia

21.04.2020 18:36

W Sztokholmie szczyt nowych zakażeń koronawirusem minął prawdopodobnie w połowie kwietnia, a w maju jedna trzecia mieszkańców stolicy będzie zainfekowana Covid-19 - wynika z przedstawionej we wtorek prognozy szwedzkich naukowców.

Źródło: forsal.pl

Nadchodzi najlepszy czas fotowoltaiki. Jak dobrze to wykorzystać?

18.04.2020 16:36

Szczyt produkcji energii ze słońca przypadnie w najbliższych miesiącach. Zainteresowanie fotowoltaiką nie spada i coraz więcej Polaków inwestuje w takie instalacje. Czas inwestycji to kilka tygodni, a korzyści widać od razu w niższych rachunkach za prąd. Warto przy tym nie popełniać błędów.

Źródło: forsal.pl

UE: Michel zapowiada, że szczyt z Bałkanami Zachodnimi będzie zdalny

15.04.2020 15:55

Zaplanowany na początek maja w Zagrzebiu szczyt UE z krajami Bałkanów Zachodnich nie dojdzie do skutku; odbędzie się w ciągu kilku tygodni, prawdopodobnie w formie wideokonferencji - ogłosił w środę przewodniczący Rady Europejskiej Charles Michel.

Źródło: www.wnp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami