Wiocha
Wiadomości z tagiem Sklepy  RSS
W. Brytania: Wszystkie sklepy mogą zostać otwarte od 15 czerwca

25.05.2020 22:59

Od 1 czerwca będą mogły zostać otwarte salony samochodowe i wszystkie punkty handlowe na otwartym powietrzu, jak sklepy ogrodnicze, zaś od 15 czerwca - wszystkie pozostałe sklepy w Anglii - zapowiedział w poniedziałek brytyjski premier Boris Johnson.

Źródło: www.wnp.pl

Nowy zawód we Włoszech: Specjalista ds. przestrzegania zasad walki z epidemią

25.05.2020 16:36

Specjalista ds. przestrzegania zasad walki z epidemią - to nowy zawód, na który rośnie zapotrzebowanie we Włoszech. Kontrolerzy regulujący napływ ludzi potrzebni są w sklepach, centrach handlowych, urzędach i na plażach. Oferowane są już kursy dla kandydatów.

Tagi: Sklepy
Źródło: forsal.pl

UOKiK wszczął kolejne postępowanie przeciwko Biedronce. Chodzi o oznakowanie warzyw i owoców

25.05.2020 10:36

Wywieszki w sklepach sieci Biedronka wprowadzały w błąd co do kraju pochodzenia owoców i warzyw; prezes UOKiK zarzuca właścicielowi sieci naruszenie zbiorowych interesów konsumentów - informuje w poniedziałek Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

UOKiK: Biedronka wprowadzała klientów w błąd co do kraju pochodzenia owoców i warzyw

25.05.2020 10:36

Wywieszki w sklepach sieci Biedronka wprowadzały w błąd co do kraju pochodzenia owoców i warzyw; prezes UOKiK zarzuca właścicielowi sieci naruszenie zbiorowych interesów konsumentów - informuje w poniedziałek Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Co dziesiąty Polak płaci telefonem w sklepach stacjonarnych

22.05.2020 11:23


Bez telefonu z dostępem do internetu trudno wyobrazić już sobie codzienne funkcjonowanie. Niemal 23 proc. Polaków korzysta na smartfonach z nawigacji, 17 proc. z mediów społecznościowych, a 14 proc. z serwisów informacyjnych – takich odpowiedzi udzielili badani na zlecenie Santander Consumer Banku – banku od kredytów, na potrzeby raportu ,,Polaków portfel własny: wiosenne wyzwania”. fot. ...

Źródło: prnews.pl

Sklep na Facebooku i Instagramie

20.05.2020 12:36


Zakupy z poziomu aplikacji - Sklepy na Facebooku i Instagramie - nowa funkcja pojawi się na portalach społecznościowych. Użytkownicy kupią produkty prosto z portalu bez wyszukiwania sklepu w sieci lub przechodzenia do niego za pomocą linku.

Źródło: www.bankier.pl

Węgry: W Budapeszcie powoli otwierają się restauracje (reportaż)

19.05.2020 14:52

Bardzo powoli zaczyna powracać życie na ulice Budapesztu. Wtorek był drugim dniem, gdy restauracje mogły otworzyć tarasy i ogródki, a sklepy działać bez ograniczeń godzinowych. Otwartych było jednak bardzo niewiele restauracji.

Źródło: www.wnp.pl

We Włoszech otwarto 90 proc. sklepów oraz 70 proc. barów i restauracji [RAPORT]

19.05.2020 14:36

We Włoszech otwartych zostało 90 proc. sklepów z odzieżą i 70 proc. lokali gastronomicznych - taki bilans przedstawiła krajowa Izba Handlu we wtorek, czyli w drugim dniu fazy odmrożenia biznesu po ponad dwóch miesiącach przerwy z powodu pandemii.

Źródło: forsal.pl

Apple otwiera kolejne sklepy i wprowadza w nich środki ochronne

18.05.2020 12:00

Amerykański koncern Apple w tym tygodniu otworzy ponad 25 sklepów stacjonarnych w Stanach Zjednoczonych i łącznie ponad 100 na całym świecie. Spółka wprowadzi też procedury ochronne, w tym obowiązek noszenia masek i badanie temperatury przy wejściu do sklepu.

Źródło: www.wnp.pl

24 maja: czy to niedziela handlowa? [SKLEPY ZAMKNIĘTE]

18.05.2020 8:36

Czy w najbliższą niedzielę 24 maja sklepy będą otwarte? Kiedy przypada najbliższa niedziela handlowa? Oto nasz kalendarz niedziel handlowych.

Tagi: Sklepy
Źródło: forsal.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami