f4up
Wiadomości z tagiem Radni  RSS
Enea chce zmian w radzie nadzorczej Bogdanki

29.09.2020 17:23

Zarząd LW Bogdanka na wniosek akcjonariusza Enea zwołuje na 27.10.2020 roku nadzwyczajne walne zgromadzenie LW Bogdanka. Porządek obrad przewiduje podjęcie uchwał w sprawie zmian w składzie rady nadzorczej LW Bogdanka – wynika z informacji podanej przez LW Bogdanka.

Źródło: www.wnp.pl

Białystok wyemituje obligacje na 87 mln zł

28.09.2020 12:48


Miasto Białystok wyemituje obligacje na łączną kwotę 87 mln zł, wartość nominalna jednej obligacji to 1 tys. zł - zdecydowali w poniedziałek miejscy radni. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży tych obligacji mają posłużyć do spłaty wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek miasta.

Źródło: www.bankier.pl

Słowaccy ratownicy górscy radzą się ubezpieczyć [Szkody]

28.09.2020 9:08

Statystyki słowackich ratowników górskich z Horskiej Zachrannej Służby wskazują, że jedna czwarta osób ratowanych w słowackich Tatrach (...)

Tagi: Radni
Źródło: feedproxy.google.com

Drastyczne podwyżki cen biletów komunikacji miejskiej w Krakowie: Radni mają nowe propozycje

23.09.2020 9:25


Będą poprawki radnych ws. projektu podwyżek cen biletów komunikacji miejskiej w Krakowie. Obok dotychczasowych propozycji pojawiły się nowe - ale jedno się nie zmienia: będzie drożej. Miejscy urzędnicy chcą podnieść stawki za bilety nawet o kilka złotych.

Źródło: www.rmf24.pl

Emil Ślązak p.o. prezesa Banku Ochrony Środowiska

15.09.2020 21:55

Rada Nadzorcza Banku Ochrony Środowiska oddelegowała we wtorek członka rady, Emila Ślązaka do pełnienia obowiązków prezesa BOŚ - podał bank w komunikacie.

Tagi: Banki, Radni
Źródło: www.wnp.pl

Jak rozliczyć koszty używania samochodu zarejestrowanego na żonę? [PORADNIA PODATKOWA]

14.09.2020 22:47

W jaki sposób rozliczyć koszty używania samochodu osobowego zarejestrowanego na żonę? Czy trzeba zapłacić PIT od sprzedaży działek powstałych z podziału większego gruntu? Jakie skutki w VAT powoduje zbycie wierzytelności własnej? Kiedy trzeba składać zawiadomienie ZAW-NR? Które transakcje będą miały w nowym JPK_VAT oznaczenie „TP”?

Źródło: podatki.gazetaprawna.pl

Poradnia ubezpieczeniowa: Dlaczego zapomoga dla pracownika nie podlega oskładkowaniu

14.09.2020 22:47

Dlaczego zapomoga dla pracownika nie podlega oskładkowaniu? Czy przedsiębiorca może odzyskać prawo do preferencyjnych składek? Jak sąd ubezpieczeń społecznych oceni spóźnione odwołanie ubezpieczonego? Jakie skutki dla postępowania sądowego będzie miało wydanie nowej decyzji przez ZUS? Odpowiedzi na te pytania w tekście.

Źródło: praca.gazetaprawna.pl

Co robić, by w czasie epidemii nie trzeba było rezygnować z gminnych inwestycji?

14.09.2020 22:43

W budynku urzędu gminy miejsko-wiejskiej Jesionowo Wielkie spotkali się burmistrz miasta Jerzy Mączyński oraz skarbnik Jolanta Mrozek. W ramach wideokonferencji połączyli się oni z przewodniczącym rady Sławomirem Zielonką oraz doradcą finansowym Dominikiem Jodłowiczem.

Tagi: Radni
Źródło: serwisy.gazetaprawna.pl

Poradnia dla korzystających z unijnych funduszy

14.09.2020 22:42

Czy każda nieprawidłowość przy wydatkowaniu unijnych pieniędzy oznacza konieczność zwrotu pomocy Który sąd rozstrzyga spór o zapisy w umowie Kiedy zaktualizowany kod PKD zostanie uwzględniony Kto interpretuje regulamin konkursu W jakiej sytuacji instytucja finansująca może umorzyć odsetki od środków zwracanych z powodu opóźnienia realizacji inwestycji

Tagi: PiS, Radni
Źródło: serwisy.gazetaprawna.pl

W. Brytania: Szetlandy rozważają oderwanie się od Szkocji

11.09.2020 22:12

Radni z Szetlandów – szkockiego archipelagu na Morzu Północnym – zdecydowaną większością głosów poparli w piątek wniosek o zbadanie możliwości oderwania się wysp od Szkocji.

Tagi: Szkocja, Radni
Źródło: www.wnp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami