f4up
Wiadomości z tagiem Radni  RSS
IMGW planuje budowę radaru pogodowego w okolicach Mrągowa

12.07.2020 9:31

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) planuje ustawienie w okolicach Mrągowa radaru pogodowego. Inwestycja ma się odbyć w ramach modernizacji istniejącej już sieci radarów pogodowych w kraju.

Źródło: www.wnp.pl

Umorzenie kosztów egzekucyjnych, długi składkowe byłego męża [PORADNIA UBEZPIECZENIOWA]

09.07.2020 12:47

Jakie okoliczności mogą skłonić ZUS do umorzenia kosztów egzekucyjnych? Dlaczego samozatrudniony do zwolnienia ze składek nie musi dopełniać innych formalności niż złożenie wniosku? Czy przepisy antykryzysowe wpłynęły na zasady odpowiedzialności za długi składkowe byłego małżonka? Na jakiej podstawie orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, co do którego nie wniesiono sprzeciwu, nie może być kwestionowane przed sądem?

Tagi: ZUS, PiS, Długi, Radni
Źródło: praca.gazetaprawna.pl

PRCH: Footfall w centrach handlowych z każdym tygodniem sukcesywnie wzrasta

08.07.2020 17:11

W ostatnim tygodniu jedno centrum handlowe odwiedziło średnio 9-12 tysięcy osób w zależności od dnia. To od 15 do 22% klientów mniej niż przed rokiem – wynika z danych Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Tagi: Handel, Radni
Źródło: www.propertynews.pl

Rośnie footfall w centrach Newbridge

07.07.2020 9:51

Należące do Newbridge centra handlowe Nowe Czyżyny, Nowe Bielawy i Nowa Górna umacniają swój footfall. Podobnie jak w maju, tak i w czerwcu ruch w nich był powyżej tego, jaki Polska Rada Centrów Handlowych obserwuje w małych i średnich centrach handlowych.

Źródło: www.propertynews.pl

Epidemia zmniejszyła przychody 87 proc. kancelarii adwokackich

02.07.2020 13:40


Ponad 87 proc. kancelarii adwokackich straciło część przychodów w związku z epidemią - wynika z ankiety przeprowadzonej przez Naczelną Radę Adwokacką. Niemal co druga kancelaria deklaruje spadek przychodu o połowę.

Źródło: www.bankier.pl

Po konsultacjach ze stolicami szef RE utrzymuje propozycję 750 mld euro na odbudowę po koronakryzysie

02.07.2020 12:36

Po konsultacjach ze stolicami UE szef Rady Europejskiej utrzymuje propozycję, by UE przeznaczyła na odbudowę po koronakryzysie 750 mld euro, ale chce zmienić klucz rozdziału tych środków - poinformowało w czwartek grupę dziennikarzy wysokiej rangą źródło unijne.

Tagi: Europa, Radni
Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Paragwaj: Wbrew prognozom kraj radzi sobie w walce z koronawirusem

01.07.2020 21:25

Prognozy zapowiadały dziesiątki tysięcy zmarłych wskutek słabości i elitarności systemu ochrony zdrowia w Paragwaju, tymczasem ten jeden z uboższych krajów Ameryki Południowej skutecznie walczy z koronawirusem.

Tagi: Radni
Źródło: www.wnp.pl

Nowi członkowie w radzie nadzorczej Banku BNP Paribas

30.06.2020 10:41


Zwyczajne walne zgromadzenie banku powołało dwóch nowych członków rady nadzorczej Banku BNP Paribas do bieżącej kadencji rady nadzorczej banku.

Tagi: Banki, Radni
Źródło: prnews.pl

Nowi eksperci w zarządzie Krakowskiego Banku Spółdzielczego

26.06.2020 13:16


W dniu 23 czerwca 2020 Rada Nadzorcza Krakowskiego Banku Spółdzielczego powołała Dariusza Marcjasza na stanowisko pełniącego obowiązki prezesa zarządu Krakowskiego Banku Spółdzielczego.

Źródło: prnews.pl

Program Antykryzysowy: Budowlanka radzi sobie z kryzysem

25.06.2020 11:00


Dziś porozmawiamy o tym, jak pandemia wpłynęła na branżę budowlaną. Wydaje się, że jest ona zdecydowanie w lepszej kondycji niż inne, które na czas epidemii musiały wstrzymać swoją działalność.

Tagi: Radni
Źródło: www.bankier.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami