Prointegra
Wiadomości z tagiem Prezydent  RSS
Adwokat partnerki i córki ułaskawionego: złożę pozew przeciwko Ringier Axel Springer

06.07.2020 19:20


Złożę pozew przeciwko Ringier Axel Springer o ochronę dóbr osobistych z żądaniem zapłaty 1 mln zł tytułem zadośćuczynienia za doznane przez moje klientki krzywdy - poinformował w poniedziałek dr Krzysztof Wąsowski adwokat partnerki i córki mężczyzny ułaskawionego przez prezydenta Andrzeja Dudę.

Źródło: www.bankier.pl

Polsat i TVN chętne na wspólną debatę. "Apeluję do prezydenta, by namówił też Jacka Kurskiego"

06.07.2020 11:00


Apeluję do prezydenta Andrzeja Dudy, by namówił prezesa zarządu TVP Jacka Kurskiego, żeby podjął rękawicę i by zorganizować debatę wyborczą trzech redakcji telewizyjnych, być może wzbogaconą o inne redakcje - powiedział w poniedziałek kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski.

Źródło: www.bankier.pl

Trzaskowski: Dzień po zaprzysiężeniu zwołam Radę Gabinetową ws sytuacji gospodarczej

04.07.2020 11:50


Jeśli zostanę prezydentem, dzień po zaprzysiężeniu, 7 sierpnia, zwołam Radę Gabinetową, by zebrać informacje o sytuacji gospodarczej i stanie finansów publicznych - poinformował w sobotę na konferencji prasowej w Kaliszu kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski.

Źródło: www.bankier.pl

Hossa na "spółce Andrzeja Dudy"

03.07.2020 15:15


Okres mocnych giełdowych wzrostów ma za sobą Skotan. Jej kondycja finansowa budzi jednak wątpliwości. Co ciekawe, to jedyna giełdowa spółka, która wymieniana jest w oświadczeniu majątkowym prezydenta Andrzeja Dudy.

Źródło: www.bankier.pl

Andrzej Duda nie pochwali się bonem turystycznym tuż przed wyborami. PiS zwalnia tempo

03.07.2020 14:51


Politycy Prawa i Sprawiedliwości chcą zrezygnować - to ustalenia dziennikarzy RMF FM - ze zwoływania w przyszłym tygodniu dodatkowego posiedzenia Sejmu. Właśnie na tym posiedzeniu Sejm miał zatwierdzić ustawę o bonie turystycznym - tak, by prezydent Andrzej Duda mógł pochwalić się podpisaniem jej jeszcze przed II turą wyborów prezydenckich.

Źródło: www.rmf24.pl

75 proc. Amerykanów uważa, że kraj zmierza w złym kierunku

01.07.2020 19:40

Trzy czwarte dorosłych Amerykanów uważa, że ich kraj zmierza w złym kierunku - wynika z opublikowanego w środę sondażu Politico/Morning Consult. To najwyższy taki odsetek od początku prezydentury Donalda Trumpa.

Tagi: Prezydent, ING
Źródło: www.wnp.pl

USA: Putin może zostać zaproszony na rozszerzony szczyt G7

01.07.2020 18:22

USA właściwie odniosły się do raportu o finansowaniu przez Moskwę ataków na amerykańskich żołnierzy i siły koalicji w Afganistanie - powiedział w środę sekretarz stanu Mike Pompeo. Dodał że prezydent Rosji Władimir Putin może zostać zaproszony na rozszerzony szczyt G7.

Źródło: www.wnp.pl

Trzaskowski: Przedłożę projekt ustawy, który zwiększy kwotę wolną od podatku

01.07.2020 11:03


Przedłożę projekt ustawy "Wszystko na rękę", który zwiększy kwotę wolną od podatku. Wszyscy, którzy zarabiają do 30 tys. zł, będą w ogóle zwolnieni z podatku - mówił kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Rafał Trzaskowski.

Źródło: www.rmf24.pl

Najdłuższy most kolejowy w Polsce wymaga remontu. Trzaskowski deklaruje pomoc

30.06.2020 13:05


Deklaruję, że zadbam, aby most w Tczewie stał się filią Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku i że ten most wyremontujemy; obiecywał to 5 lat temu prezydent Andrzej Duda, obietnicy nie dotrzymał - powiedział we wtorek w Tczewie (woj. pomorskie) kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski.

Źródło: www.bankier.pl

Prezydent: polska polityka wobec rolników musi być taka, że gdy zdarzy się klęska żywiołowa, państwo reaguje

30.06.2020 12:10

Państwo musi sprawować opiekę nad polskimi rolnikami polegającą na tym, że jeśli zdarzy się jakaś klęska żywiołowa, to państwo na pewno zareaguje - powiedział we wtorek prezydent Andrzej Duda na posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych.

Źródło: www.wnp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami