Hopaj
Wiadomości z tagiem Paliwa  RSS
Kampanijne obietnice, ceny paliw i wakacyjne podróże. Nowy tydzień w gospodarce

05.07.2020 16:36


Przyszły tydzień w polskiej gospodarce zdominuje kampania wyborcza, wakacje i podróże. Możemy się też spodziewać wzrostu cen paliw.

Źródło: www.rmf24.pl

List intencyjny ws. stacji tankowania LCNG w północno-wschodniej Polsce

27.06.2020 10:09

PGNiG Obrót Detaliczny i Zakład Produkcji Kruszyw Rupińscy podpisały w piątek list intencyjny zakładający budowę dwóch stacji tankowania LCNG. Producent kruszyw deklaruje przestawienie swoich pojazdów na paliwo gazowe, ale stacje mają być ogólnodostępne.

Tagi: Paliwa, PiS, PGNiG, KRUS
Źródło: www.wnp.pl

Ceny ropy w USA w dół po wzroście zapasów tego surowca

24.06.2020 9:03


Ropa na amerykańskiej giełdzie paliw tanieje w reakcji na wzrost jej zapasów - informują maklerzy.

Źródło: www.bankier.pl

Ceny ropy spadają. Oto przyczyny

23.06.2020 8:07

Ropa na amerykańskiej giełdzie paliw tanieje. Inwestorzy zwracają uwagę na poprawiający się popyt na paliwa i zmniejszenie podaży. Na krótko na rynku wystąpiły "zakłócenia" i mocniejsze spadki cen ropy w reakcji na zamieszanie dotyczące relacji handlowych USA-Chiny - informują maklerzy.

Źródło: www.wnp.pl

Notowania cen węgla, CO2, metali i paliw

23.06.2020 7:12

Notowania metali bazowych na London Metal Exchange, uprawnień EUA do emisji CO2, ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok oraz ceny paliw.

Źródło: www.wnp.pl

Kolejny wyciek ropy z osiadłego na mieliźnie tankowca w Odessie

21.06.2020 18:46

Z tankowca na Morzu Czarnym u brzegów Odessy na południu Ukrainy wyciekło paliwo - poinformowały w niedzielę ukraińskie media. Plama paliwa przemieszczała się w stronę plaży, turystów przestrzega się przed kąpielami. Zbiornikowiec osiadł na mieliźnie jesienią ubiegłego roku.

Źródło: www.wnp.pl

Paliwo częściowo nieświeże? Jeśli tankujesz, przeczytaj

21.06.2020 17:00

Przez lata kiepskie paliwo było zmorą kierowców w naszym kraju. Stopniowo jakość dostępnych na polskich stacjach paliw uległa znacznej poprawie i zrównała się z zachodnioeuropejskimi standardami, co potwierdzają regularne kontrole. Wynik najnowszych przyniósł jednak pewne odchylenie, wskazujące na pogorszenie jakości paliw w pierwszym półroczu 2020 r. Czy kierowcy mają się czym martwić?

Źródło: www.wnp.pl

Nowy tydzień w gospodarce: Starania o rzekę pieniędzy

21.06.2020 15:26


W nowym tygodniu ruszyć mają rozmowy o unijnej kasie w najbliższych latach. Polska liczy na uzyskanie bardzo znaczących pieniędzy, które dla naszego kraju mogą stanowić silny impuls rozwojowy. Poza tym w nadchodzących dniach poznamy nowe dane z gospodarki i przekonamy się, czy rację mają eksperci zapowiadający spadki, czy też wzrosty cen paliw.

Źródło: www.rmf24.pl

Na początek lata złe wieści dla kierowców ze stacji paliw

21.06.2020 12:38

Trzeci tydzień czerwca, po powrotach z wyczekiwanego przez wielu Polaków wypoczynku, upłynął na polskim rynku paliw pod znakiem dalszych zwyżek cen hurtowych. Wzrosty cen zauważyć można było także na stacjach paliw, choć ich skala zaskakująco wyhamowała. Trend podwyżkowy trwa jednak w najlepsze i w najbliższych dniach bezwzględnie trzeba będzie przygotować się na większe wydatki za tankowanie.

Źródło: www.wnp.pl

Monevia – pierwszy w Polsce mikrofaktoring z kartami paliwowymi Shell i LOTOS

18.06.2020 13:03


Fintech mikrofaktoringowy Monevia sp. z o.o. rozpoczął współpracę z globalnym partnerem – FLEETCOR, będącym w Polsce oficjalnym dostawcą kart paliwowych Shell Card i LOTOS Biznes. W pierwszym półroczu 2020 r. podpisana została umowa współpracy pomiędzy Monevią i FLEETCOR, na podstawie której partnerzy zbudowali ofertę – faktoring i karty paliwowe w jednym – dla klientów biznesowych. ...

Źródło: prnews.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami