Hopaj
Wiadomości z tagiem PZU  RSS
Plotka o "wyjściu" PZU wstrząsnęła kursem Aliora

27.10.2020 10:36


Państwowy gigant ubezpieczeniowy chce sprzedać część swojego biznesu bankowego, Alior Banku - poinformowała w poniedziałek "Gazeta Wyborcza" . Plotkom zaprzeczyli już przedstawiciele PZU, jednak wywołały one spore zamieszanie na giełdzie.

Źródło: www.bankier.pl

Plotka o "wyjściu" PZU wstrząsnęła kursem Aliora

26.10.2020 16:00


Państwowy gigant ubezpieczeniowy chce sprzedać część swojego biznesu bankowego - Alior Banku. Ubezpieczycielowi nie podoba się kiepska sytuacja finansowa banku i notowane przez niego odpisy. PZU zakupiło pakiet akcji Aliora przed ledwie pięcioma laty.

Źródło: www.bankier.pl

PZU przekaże kolejnych 200 opasek życia szpitalom, w których leczeni są pacjenci chorzy na COVID-19

16.10.2020 11:52


Pierwsze takie urządzenia trafiły do placówek w maju. Opaska życia to innowacyjne na skalę światową rozwiązanie, które analizuje kluczowe parametry życiowe pacjentów i alarmuje personel medyczny w przypadku zagrożenia życia. Opaski życia trafią teraz do dziesięciu szpitali  w południowej i zachodniej Polsce – m.in. do  placówek we Wrocławiu, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu, Starachowicach,  czy Raciborzu. ...

Tagi: Poznań, PIT, BOR, Jen, Kolej, PZU
Źródło: prnews.pl

Jak sobie uprościć wprowadzenie PPK

15.10.2020 16:37

Jeśli samorządy i inne instytucje sektora finansów publicznych już teraz zadbają o zawarcie umów o zarządzenie Pracowniczymi Planami Kapitałowymi (PPK), unikną w przyszłym roku dodatkowych procedur i formalności. – Już dziś oferujemy wszechstronną pomoc – deklaruje wiceprezes TFI PZU Marcin Żółtek.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Co piąty Polak ma kłopoty z powodu niezrozumiałej korespondencji od firm

15.10.2020 8:18


Co piąty Polak przyznaje, że z powodu niezrozumiałej korespondencji od dostawców usług finansowych, telewizji, Internetu, telefonii czy mediów domowych, podjął złą decyzję bądź przeoczył ważny termin - wynika z sondażu przeprowadzonego na zlecenie PZU.

Źródło: www.bankier.pl

PZU ubezpieczy zarządzających spółkami – nowy produkt w obszarze D&O

14.10.2020 14:34


Pełnienie funkcji w zarządzie spółki wiąże się z podejmowaniem trudnych i często ryzykownych decyzji oraz dużą odpowiedzialnością. Dlatego coraz większą popularnością wśród kadry zarządzającej cieszą się produkty dające ochronę na wypadek roszczeń z tytułu niewłaściwego pełnienia obowiązków bądź błędów popełnianych podczas wykonywania czynności zarządczych. Taka ochrona ubezpieczeniowa jest ważna zarówno dla największych spółek, jak i ...

Źródło: prnews.pl

Haitong obniżył cenę docelową akcji PZU do 28,4 zł

12.10.2020 10:36


Haitong Bank w raporcie z 9 października utrzymał rekomendację "neutralnie" dla PZU, obniżając cenę docelową akcji ubezpieczyciela do 28,4 zł z 38 zł.

Źródło: www.bankier.pl

Alior Bank udostępnił firmom możliwość podpisywania umów o zarządzanie PPK

08.10.2020 19:57


Klienci biznesowi mogą podpisywać w oddziałach Alior Banku umowy o zarządzanie Pracowniczym Planem Kapitałowym z funduszem TFI PZU – PPK inPZU SFIO. Jest to możliwe dzięki strategicznemu partnerstwu w ramach Grupy PZU. Sławomir Stroński, Bankier.pl Utworzenie PPK jest obowiązkowe dla pracodawców, którzy zatrudniają co najmniej jedną osobę podlegającą obowiązkowym ubezpieczeniom emerytalnym i rentowym. Alior Bank ...

Źródło: prnews.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami