f4up
Wiadomości z tagiem PUE ZUS  RSS
Tarcza Antykryzysowa 3.0: Nowe wnioski na PUE ZUS

26.05.2020 11:20

Nowe rozwiązania wprowadzone ustawą z 14 maja 2020 r. o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 tzw. "Tarcza antykryzysowa 3.0", spowodowały konieczność wprowadzania zmian w niektórych wnioskach o wsparcie z ZUS. Od 26 maja na portalu PUE ZUS Zakład Ubezpieczeń Społecznych udostępnił nowe wersje wniosków dla osób ubiegających się o:

Źródło: www.podatki.biz

Nie wyślesz wniosku do ZUS. PUE ZUS nie działa

25.05.2020 9:56


ZUS zapowiedział przerwę techniczną w Platformie Usług Elektronicznych w nocy z 25 na 26 maja. W tym czasie przedsiębiorcy muszą przygotować się na utrudnienia podczas korzystania z serwisu.

Źródło: www.bankier.pl

PZU uruchamia usługę mojeID

19.05.2020 12:46


Klienci PZU za pomocą mojeID będą mogli potwierdzić swoją tożsamość na platformie mojePZU. Platforma umożliwia dostęp do dokumentacji medycznej w PZU Zdrowie. REUTERS/Kacper Pempel/File PhotoPZU wprowadziło mojeID we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową. Z cyfrowego identyfikatora można korzystać w serwisie mojePZU. Platforma pozwala na zgłoszenie szkody, umówienie wizyty lekarskiej, pobranie zwolnienia lekarskiego czy e-recepty, dostęp ...

Tagi: PUE ZUS, PZU
Źródło: prnews.pl

Tarcza Antykryzysowa 2.0: Nowe wnioski na PUE ZUS

07.05.2020 13:00

Nowe rozwiązania przewidziane w ustawie o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (tzw. Tarcza Antykryzysowa 2.0), spowodowały konieczność wprowadzania zmian w niektórych wnioskach o wsparcie z ZUS oraz wprowadzenie nowych typów wniosków. Dziś na portalu PUE ZUS Zakład Ubezpieczeń Społecznych udostępnił:

Źródło: www.podatki.biz

Oświadczenie o dodatkowy zasiłek opiekuńczy elektronicznie - jak wypełnić wniosek (ZAS-58) przez PUE ZUS

13.03.2020 7:50

Osoba prowadząca pozarolniczą działalność albo współpracująca z nią, dla której płatnikiem zasiłku jest ZUS, może złożyć oświadczenie o dodatkowy zasiłek opiekuńczy za pośrednictwem portalu PUE ZUS przy wykorzystaniu wniosku ZAS-58. Jak zrobić to krok po kroku?

Źródło: kadry.infor.pl

Możesz na nas polegać – PZU z nową kampanią wizerunkową 

17.02.2020 14:31


Jakie cechy powinien mieć dobry ubezpieczyciel? Zdaniem PZU są to pasja, empatia i życzliwość, z jaką pomagamy innym. – PZU jest wszędzie tam, gdzie nasi klienci. Jesteśmy zawsze gotowi nieść pomoc, ponieważ to człowiek jest najważniejszy. O tym właśnie jest nasza kampania – podkreśla Aleksandra Agatowska, członek zarządu z Grupy PZU. REUTERS/Kacper Pempel/File PhotoPZU rozpoczyna ...

Źródło: prnews.pl

PZU z nową kampanią wizerunkową "Możesz na nas polegać" [Rynek]

17.02.2020 12:52

PZU rozpoczyna nową kampanie wizerunkową, która jest kontynuacją kampanii z listopada ubiegłego roku (zobacz też: [[https://s.dzub.pl/ffa9b77b (...)

Tagi: PUE ZUS, PZU
Źródło: feedproxy.google.com

Fidesz w PE z zadowoleniem o skierowaniu na unijny szczyt sprawy praworządności

11.02.2020 19:28

Szef delegacji węgierskiego Fideszu w Parlamencie Europejskim Tamas Deutsch z zadowoleniem przyjął we wtorek propozycję, by kwestią praworządności w jego kraju w ramach procedury z art. 7 unijnego traktatu zajął się szczyt UE. Jego zdaniem to zakończy sprawę.

Źródło: www.wnp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami