Prointegra
Wiadomości z tagiem PKN Orlen  RSS
Santander Biuro Maklerskie w programie ORLEN w Portfelu

30.09.2020 14:46


Każdy właściciel akcji PKN ORLEN, który ma rachunek maklerski w Santander Biuro Maklerskie może dołączyć do unikatowego programu lojalnościowego ORLEN w Portfelu. Zyskać można rabaty na paliwo oraz bezcenną wiedzę o zasadach funkcjonowania rynku kapitałowego. Santander Biuro Maklerskie od lat promuje świadome inwestowanie. Eksperci na co dzień przygotowują analizy i rekomendacje, w których omawiają ważne ...

Źródło: prnews.pl

Prokuratura chce aresztowania b. prezesa PKN Orlen i b. wiceprezesa PGE

30.09.2020 12:36

Prokuratura Okręgowa w Warszawie skieruje w środę do sądu wnioski o tymczasowe aresztowanie b. prezesa PKN Orlen, byłego wiceprezesa PGE i mężczyzny, który w jego imieniu miał składać korupcyjne propozycje b. ministrowi transportu Sławomirowi Nowakowi.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Prokuratura ma przesłuchać dziś byłego prezesa PKN Orlen w śledztwie przeciwko Sławomirowi Nowakowi

30.09.2020 8:36

W środę w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie ma odbyć się przesłuchanie byłego prezesa PKN Orlen, Dariusza K. Jest on siódmą osobą, która usłyszy zarzuty w śledztwie przeciwko byłemu ministrowi transportu, Sławomirowi Nowakowi. Były prezes PKN Orlen to trzeci podejrzany zatrzymany we wtorek. Zatrzymania te mogą mieć związek z zeznaniami "ważnego świadka" prokuratury.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

PKN Orlen szuka dostawcy stacji higienicznych do dezynfekcji rąk dla swych punktów detalicznych

29.09.2020 21:10

PKN Orlen szuka dostawcy stacji higienicznych do dezynfekcji rąk dla swych punktów detalicznych. Jak poinformował płocki koncern w dokumentacji prowadzonego postępowania, oferty można składać do 6 października.

Źródło: www.wnp.pl

Były prezes PKN Orlen zatrzymany w sprawie Sławomira Nowaka. W środę przesłuchanie

29.09.2020 20:36


Były prezes PKN Orlen Dariusz K. zostanie przesłuchany w środę w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. Biznesmen usłyszy zarzuty korupcyjne, bo według prokuratury miał płacić byłemu ministrowi transportu Sławomirowi Nowakowi za stanowisko w spółce.

Źródło: www.bankier.pl

Politico: zgoda na połączenie Orlenu z Lotosem sygnalizuje bardziej polityczne podejście KE

28.09.2020 12:36


Zgoda na połączenie PKN Orlen z Lotosem, wydana przez wiceszefową KE Margrethe Vestager mimo sprzeciwu urzędników, sygnalizuje bardziej polityczne podejście Komisji Europejskiej do polityki przemysłowej - pisze w poniedziałek portal Politico.

Źródło: www.bankier.pl

Protest klimatyczny przeciwko PZU na starcie maratonu [Rynek]

28.09.2020 9:08

Kilkunastu aktywistów klimatycznych z grupy Extinction Rebelion protestowało przeciwko PZU na starcie 42. PZU Orlen Maratonu Warszawskiego - (...)

Źródło: feedproxy.google.com

42. PZU Orlen Maraton Warszawski w najbliższy weekend [Sponsoring]

25.09.2020 8:53

W sobotę rozpocznie się 42. PZU Orlen Maraton Warszawski. Będzie to dwudniowe wydarzenie, podczas którego ulicami stolicy pobiegnie tysiąc (...)

Źródło: feedproxy.google.com

PKN Orlen zakończył budowę instalacji Polietylenu 3 w czeskim Litvinovie

24.09.2020 16:36


PKN Orlen zakończył realizację inwestycji, polegającej na budowie instalacji Polietylenu 3 w czeskim zakładzie produkcyjnym Unipetrol RPA w Litvinovie - poinformowała spółka w komunikacie.

Źródło: www.bankier.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami