Wiocha
Wiadomości z tagiem Nieruchomości  RSS
OT Logistics rozwiązało przedterminowo umowę dzierżawy nieruchomości w porcie w Gdańsku

29.09.2020 20:36


OT Logistics podpisało z zarządem Morskiego Portu Gdańsk porozumienie w sprawie przedterminowego rozwiązania 30-letniej umowy dzierżawy nieruchomości położonej w Gdańsku w Porcie Zewnętrznym - podała spółka w komunikacie.

Źródło: www.bankier.pl

"FT": kardynał Becciu nadzorował inwestycje w kolejne nieruchomości w Londynie

29.09.2020 17:53


Kardynał Angelo Becciu, który z powodu nieprawidłowości finansowych został zmuszony przez papieża Franciszka do rezygnacji, nadzorował także inne inwestycje na kwotę prawie 100 mln funtów w kolejne luksusowe apartamenty w Londynie - podał we wtorek "Financial Times".

Źródło: www.bankier.pl

Budimex zbada zainteresowanie rynku opcją zbycia udziałów w Budimex Nieruchomości

29.09.2020 16:36


Budimex, w ramach przeglądu opcji strategicznych segmentu deweloperskiego, postanowił zbadać w pierwszej kolejności zainteresowanie rynku opcją zbycia udziałów w Budimex Nieruchomości - podała spółka w komunikacie.

Źródło: www.bankier.pl

UNIQA uruchomiła bezpłatną platformę prewencyjną iUNIQA dla klientów z sektora mieszkalnictwa

29.09.2020 11:07


UNIQA uruchomiła darmową platformę internetową dla klientów UNIQA dla Mieszkalnictwa. iUNIQA to narzędzie stworzone we współpracy z zarządami i pracownikami spółdzielni mieszkaniowych oraz zarządców nieruchomości. Aplikacja dostarczy klientom towarzystwa wiele wygodnych rozwiązań. fot. Shutterstock – Klient w centrum to nasze motto, a iUNIQA jest na to najlepszym dowodem – mówi Rafał Kukier, dyrektor zarządzający pionem ...

Źródło: prnews.pl

Najem w działalności gospodarczej będzie można opodatkować ryczałtem od 2021 roku

29.09.2020 8:43

Od 2021 r. zryczałtowany podatek w wysokości 8,5 proc. przychodów (i 12,5 proc. od nadwyżki ponad 100 tys. zł) zapłacą nie tylko wynajmujący swoje nieruchomości prywatnie. Potwierdziło to Ministerstwo Finansów w odpowiedzi na pytanie DGP.

Źródło: ksiegowosc.infor.pl

Remak-Energomontaż sprzedaje nieruchomość w Opolu

28.09.2020 18:40

Remak-Energomontaż podpisał umowę sprzedaży na rzecz Atlantis Invest Waldemar Stekert nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w Opolu pomiędzy ul. Pomorską i Zielonogórską oraz budynków stanowiących odrębną nieruchomość za 13 mln zł netto – poinformowała spółka.

Źródło: www.wnp.pl

Pierwszy etap Skysawa z wiechą

28.09.2020 12:58

Pierwszy budynek warszawskiego kompleksu biurowo-handlowego SKYSAWA osiągnął swoją docelową wysokość. Inwestycja Polskiego Holdingu Nieruchomości realizowana przy ulicy Świętokrzyskiej 36 będzie składać się z dwóch części – niższej liczącej od czterech do dziewięciu kondygnacji naziemnych oraz 155-m wieży.

Źródło: www.propertynews.pl

Przestępcy narkotykowi zainwestowali 12 mln w nieruchomości

28.09.2020 7:51


Prokuratura oskarżyła grupę przestępczą, która przez lata miała produkować narkotyki, przemycać je i nimi handlować. Przestępcy inwestowali w nieruchomości. Zabezpieczono im mienie warte 12 mln zł.

Źródło: www.bankier.pl

NBP: Poziom marży i dobra kondycja finansowa pozwolą części deweloperów utrzymać płynność

24.09.2020 11:28


Zadowalający poziom marży i dobra kondycja finansowa pozwolą części deweloperów utrzymać płynność w okresie spowolnienia - napisał NBP w raporcie poświęconym rynkowi nieruchomości.

Źródło: www.bankier.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami