Wiocha
Wiadomości z tagiem Niemcy  RSS
Niemcy: Powstaje pierwszy budynek mieszkalny drukowany w 3D

29.09.2020 20:58

W Beckum w Nadrenii Północnej-Westfalii trwa budowa pierwszego w Niemczech budynku mieszkalnego z drukarki 3D - informuje agencja dpa.

Tagi: Niemcy
Źródło: www.wnp.pl

Niemcy: Surowsze zasady w walce z koronawirusem

29.09.2020 20:02

Niemiecki rząd federalny i rządy krajów związkowych zaleciły we wtorek stosowanie surowszych zasad w walce z koronowirusem, aby zapobiec masowemu wzrostowi zakażeń - informuje dpa. Liczba uczestników uroczystości została ograniczona do 50, określono kary za podawanie w restauracjach nieprawdziwych danych osobowych.

Źródło: www.wnp.pl

Hi Piotrkowska odlicza dni do startu

29.09.2020 18:28

Kompleks Hi Piotrkowska jest już gotowy. Czeka jedynie na niezbędne odbiory techniczne. Grono najemcówjest już niemal kompletne. Na niezwykłego lokatora z branży gastronomicznej czeka perełka kompleksu - najlepiej wyeksponowana powierzchnia narożna. Taka miejscówka zobowiązuje, dlatego wybór nie jest łatwy, zwłaszcza że zadanie dotyczy dobrego smaku, o którym lepiej nie dyskutować, lecz go degustować.

Tagi: Lokaty, Niemcy, GUS
Źródło: www.propertynews.pl

Cichanouska uda się z wizytą do Berlina, możliwe spotkanie z Merkel

29.09.2020 13:33

Liderka białoruskiej opozycji Swiatłana Cichanouska odwiedzi Berlin w dniach 5-6 października - poinformowała we wtorek jej rzeczniczka Hanna Krasulina. W ramach wizyty rozważane jest spotkanie z kanclerz Niemiec Angelą Merkel.

Źródło: www.wnp.pl

Niemcy: Merkel apeluje o natychmiastowe zawieszenie broni w Górskim Karabachu

29.09.2020 12:34

Kanclerz Niemiec Angela Merkel zaapelowała we wtorek o natychmiastowe zawieszenie broni w Górskim Karabachu, gdzie od niedzieli trwają walki między siłami Armenii i Azerbejdżanu. Szefowa rządu odbyła rozmowy z przywódcami obu państw.

Źródło: www.wnp.pl

Raport NetB@nk Q2/2020: 19 milionów aktywnych użytkowników bankowości internetowej

29.09.2020 12:13


Dynamika wzrostu aktywnego wykorzystania zdalnych kanałów dostępu do bankowości w II kwartale nie okazała się tak wysoka, jak można było oczekiwać ze względu na lockdown gospodarki na początku pandemii, niemniej liczba aktywnych klientów indywidualnych przekroczyła w tym czasie 19 mln. Największe przyrosty aktywności odnotowano w segmencie bankowości mobilnej. W II kwartale przybyło w nim ponad ...

Źródło: prnews.pl

Rada UE ds. transportowych odwołana; Niemcy krytykują służby techniczne Rady

28.09.2020 17:20

Poniedziałkowa wideokonferencja ministrów ds. transportu państw UE została odwołana z powodów technicznych. Część szefów resortów nie mogła usłyszeć pozostałych. Prezydencja niemiecka skrytykowała służby techniczne Rady za organizację spotkania.

Źródło: www.wnp.pl

Niemcy przedstawili projekt mechanizmu warunkowości w budżecie UE

28.09.2020 15:26

Niemiecka prezydencja przedstawiła w poniedziałek ambasadorom państw członkowskich UE nową propozycję mechanizmu warunkowości w budżecie UE, w tym liczącego 750 mld euro funduszu odbudowy. Dotyczy ona zawieszenia funduszy za łamanie praworządności. Propozycja "nie realizuje postanowień Rady Europejskiej" - ujawniło polskie źródło rządowe.

Źródło: www.wnp.pl

Litwa: Po powrocie z Polski obowiązkowa kwarantanna

28.09.2020 14:45

Po powrocie na Litwie z Polski, a także Niemiec, Estonii, Islandii i San Marino od poniedziałku obowiązuje dwutygodniowa kwarantanna, gdyż w ciągu ostatnich 14 dni liczba zakażeń koronawirusem w tych krajach przekroczyła 25 przypadków na 100 tys. osób.

Źródło: www.wnp.pl

Niemcy: 1411 nowych zakażeń koronawirusem w ciągu doby

27.09.2020 6:03

W ciągu ostatniej doby w Niemczech zarejestrowano 1411 nowych zakażeń koronawirusem i pięć kolejnych zgonów - poinformował w niedzielę rano berliński Instytut im. Roberta Kocha (RKI).

Tagi: Niemcy, Kolej
Źródło: www.wnp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami