Wiocha
Wiadomości z tagiem KNF  RSS
Nowe podmioty na liście ostrzeżeń KNF

10.07.2020 14:36


Na listę ostrzeżeń publicznych wpisane zostały nowe podmioty: spółka Idea Online oraz działalność gospodarcza prowadzona pod firmą "ANDRZEJ RYĆ" - podała Komisja Nadzoru Finansowego w piątek w komunikacie.

Źródło: www.bankier.pl

KNF: Idea Online i ANDRZEJ RYĆ na liście ostrzeżeń

10.07.2020 14:07

Na listę ostrzeżeń publicznych wpisane zostały nowe podmioty: spółka Idea Online oraz działalność gospodarcza prowadzona pod firmą "ANDRZEJ RYĆ" - podała Komisja Nadzoru Finansowego w piątek w komunikacie.

Źródło: www.wnp.pl

Ferpay i Wolfs Fundusz Private Equity SA na liście ostrzeżeń publicznych KNF

03.07.2020 12:53


Komisja Nadzoru Finansowego wpisała na listę ostrzeżeń publicznych trzy podmioty, które prowadzą działalność w zakresie wykonywania czynności bankowych, w szczególności przyjmowanie wkładów pieniężnych w celu obciążania ich ryzykiem, bez zezwolenia KNF - poinformowała Komisja w komunikacie.

Źródło: www.bankier.pl

#FakeHunter i KNF: łączą siły przeciwko dezinformacji na rynku finansowym

02.07.2020 10:03


Po sukcesie projektu #Fakehunter, jego twórcy, Polska Agencja Prasowa i GovTech Polska, zdecydowali się na poszerzenie serwisu o tematykę finansową. Do współpracy zaproszona została Komisja Nadzoru Finansowego, która pilnuje stabilności i bezpieczeństwa polskiego systemu finansowego.

Źródło: prnews.pl

KNF: kolejny podmiot na liście ostrzeżeń publicznych

30.06.2020 16:05


Spółka Marshal Lion Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie została wpisana na listę publicznych ostrzeżeń - poinformował we wtorek rzecznik Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) Jacek Barszczewski.

Źródło: www.bankier.pl

Rada nadzorcza SGB-Banku wybrała zarząd banku na lata 2020-2024

17.06.2020 15:00


Stanowisko Prezesa Zarządu Banku ponownie powierzono Mirosławowi Skibie – dotychczasowemu prezesowi, który zgodę UKNF na pełnienie funkcji Prezesa otrzymał 16 października 2018 roku. Za kadencji Mirosława Skiby SGB-Bank SA wprowadził jako jeden z pierwszych na rynku wszystkie płatności mobilne. Bank aktywnie uczestniczy we wdrażaniu nowoczesnych technologii w ramach BS API, czego pierwszym efektem jest wprowadzana ...

Tagi: Banki, KNF
Źródło: prnews.pl

Ban Millennium ma zgodę KNF na utworzenie banku hipotecznego

16.06.2020 18:36


Bank Millennium uzyskał zgodę Komisji Nadzoru Finansowego na utworzenie banku hipotecznego Millennium Bank Hipoteczny - podał bank w komunikacie.

Źródło: www.bankier.pl

Senacka komisja budżetu za lepszym nadzorem KNF nad ubezpieczycielami z zagranicy

16.06.2020 18:02

Senacka komisja budżetu i finansów publicznych opowiedziała się we wtorek za przyjęciem bez poprawek nowelizacji ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, która ma zapewnić skuteczne mechanizmy nadzoru KNF nad zakładami ubezpieczeń i reasekuracji z innych krajów UE.

Źródło: www.wnp.pl

KNF ostrzega przed oszustami podającymi się za nadzór [Rynek]

16.06.2020 8:53

Komisja Nadzoru Finansowego ostrzega przed działalności osób, które zgłaszają się osobiście lub drogą telefoniczną do nieprofesjonalnych (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami