Prointegra
Wiadomości z tagiem Internet  RSS
To musisz wiedzieć. Bankowość internetowa dla seniorów

26.10.2020 13:19


Jeżeli do tej pory obsługiwałeś swoje konto w placówce banku, czas najwyższy spróbować bankowości internetowej i mobilnej. To nie tylko znak czasów, ale także wygoda i bezpieczeństwo. Z poniższego tekstu dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć na temat „bankowania” przez internet.

BNP Paribas przypomina: 4 grudnia BGŻOptima zmieni się w GOoptima

26.10.2020 12:39


Bank BNP Paribas na początku października poinformował klientów BGŻOptima o zmianach, które wejdą w życie 4 grudnia br. Zgodnie z obranym kierunkiem rozwoju usług w ramach systemów GO, Bank BNP Paribas wyłączy stary system bankowości internetowej Pl@net, w którym działa BGŻOptima, a klientów przeniesie do nowego systemu – GOoptima. Po migracji zostaną utrzymane ograniczenia, wprowadzone ...

Źródło: prnews.pl

Prawie 9 mld zł – tyle Polacy wydali Blikiem w internecie w II kwartale 2020 roku

26.10.2020 9:16


Nie tylko liczba, ale i wartość transakcji opłaconych BLIKIEM w internecie poszybowała do góry w związku z pandemią. W drugim kwartale tego roku użytkownicy zrobili nim zakupy o wartości 8,58 mld zł. Dla porównania – w tym samym czasie kartami wydano 5 mld. Trzy czwarte wszystkich transakcji BLIKIEM realizowanych jest w internecie. W drugim kwartale ...

Tagi: Internet
Źródło: prnews.pl

AliExpress został sponsorem Lecha Poznań

24.10.2020 18:36


Platforma handlu internetowego AliExpress została sponsorem klubu piłkarskiego Lech Poznań - poinformowała chińska spółka w komunikacie prasowym. Dla AliExpress jest to pierwsze na świecie partnerstwo w zakresie marketingu sportowego.

Źródło: www.bankier.pl

To musisz wiedzieć. Bankowość internetowa dla nastolatków

23.10.2020 13:52


Kiedy skończysz 13 lat, będziesz mógł założyć rachunek w banku. Do konta bank wyda ci kartę debetową, a zarządzać swoimi pieniędzmi będziesz mógł z poziomu bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Twoje pieniądze będą bezpieczne, jeżeli sam zachowasz ostrożność. Oto 10 przykazań bezpiecznego korzystania z bankowości elektronicznej.

Źródło: www.bankier.pl

Spadła liczba ofert pracy

22.10.2020 14:56


W I połowie 2020 r. w Polsce odnotowano spadek liczby ofert pracy publikowanych w serwisach internetowych o 25 proc. rdr - wynika z badania Manpower oraz HRlink. Według autorów raportu, wyniki sygnalizują, że pandemię najdotkliwiej odczuły branże z obszaru automatyki, energetyki, HR, sprzedaży i obsługi klienta.

Źródło: www.bankier.pl

Port Lotniczy Gdańsk uruchamia szybkie płatności online za usługi premium

21.10.2020 10:00


Od października podróżujący korzystający z Portu Lotniczego Gdańsk mogą szybko i wygodnie opłacić przez internet zarezerwowane usługi premium. Za wdrożenie systemu płatności online w Porcie Lotniczym Gdańsk odpowiada sopocka spółka technologiczno-finansowa Blue Media. fot. 06photo / Shutterstock Osoby chcące skorzystać z usług premium, takich jak m.in. transport limuzyną, odbiór bezpośrednio z płyty lotniska czy prywatny ...

Rosja: Byli dziennikarze "Wiedomosti" założyli niezależny portal VTimes

20.10.2020 16:36

Byli dziennikarze opiniotwórczego rosyjskiego dziennika "Wiedomosti" uruchomili własny portal internetowy VTimes. Projekt ten będzie kierował się zasadami uczciwego dziennikarstwa, niezależności i nie będzie w nim zakazanych tematów - zadeklarowali autorzy.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Komitet Standardów Rachunkowości przygotował ankietę ws. sprawozdań

19.10.2020 16:06

Na stronie internetowej Ministerstwa Finansów opublikowano specjalną ankietę internetową, której wyniki mają ułatwić przygotowanie dokumentu pomocnego w rozwiązywaniu problemów dotyczących sprawozdań finansowych za 2020 r. Opracowanie przygotuje Komitet Standardów Rachunkowości.

Źródło: www.podatki.biz

Orange Polska planuje na początku '21 przedstawić strategię na najbliższe lata z ważną rolą ekologii

19.10.2020 12:36


Orange Polska na początku 2021 roku planuje przedstawić nową strategię rozwoju na najbliższe lata, w której ważną rolę ma odgrywać ekologia - poinformował prezes spółki Julien Ducarroz w wywiadzie na stronie internetowej Orange Polska.

Źródło: www.bankier.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami