f4up
Wiadomości z tagiem ING  RSS
Adwokat partnerki i córki ułaskawionego: złożę pozew przeciwko Ringier Axel Springer

06.07.2020 19:20


Złożę pozew przeciwko Ringier Axel Springer o ochronę dóbr osobistych z żądaniem zapłaty 1 mln zł tytułem zadośćuczynienia za doznane przez moje klientki krzywdy - poinformował w poniedziałek dr Krzysztof Wąsowski adwokat partnerki i córki mężczyzny ułaskawionego przez prezydenta Andrzeja Dudę.

Źródło: www.bankier.pl

Ten Square Games warte dwa razy tyle, co CDR w dniu premiery "Wiedźmina 3"

06.07.2020 17:40


Hossa na akcjach polskich spółek gamingowych trwa i już nie tylko CD Projekt może być zestawiany z największymi firmami GPW. Najlepszym przykładem jest Ten Square Games, którego wartość sięga już 4,5 mld zł.

Źródło: www.bankier.pl

Orlen buduje instalacje visbreakingu

06.07.2020 16:36


"Tak instalacja zapewni nam pogłębienie przerobu ropy. Spowoduje dla nas większą opłacalność produkcyjną" - powiedział prezes Orlenu Daniel Obajtek podczas wmurowania w Płocku kamienia węgielnego pod budowę instalacji visbreakingu.

Tagi: Węgiel, ING, Orlen
Źródło: www.rmf24.pl

PKN Orlen rozpoczął budowę instalacji Visbreakingu w Płocku

06.07.2020 14:36


PKN Orlen rozpoczął budowę instalacji Visbreakingu w Płocku. Inwestycja o wartości około 1 mld zł ma znacząco zwiększyć uzysk produktów lekkich, czyli benzyny i oleju napędowego. Po jej zakończeniu, pod koniec 2022 roku, EBITDA koncernu ma wzrosnąć nawet o 415 mln zł rocznie - podał koncern w komunikacie.

Źródło: www.bankier.pl

Kodeks pracy - Sejm pracuje nad problemem niższych płac kobiet

03.07.2020 15:56

Do Sejmu trafił poselski projekt nowelizacji Kodeksu pracy, w którym przewidziano zmiany dotyczące problemu niższych wynagrodzeń kobiet względem mężczyzn wykonujących taką samą pracę. Klub parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości zaproponował, aby taki problem uwzględniała definicja mobbingu.

Źródło: www.podatki.biz

Gaming Factory ustalił cenę emisyjną nowych akcji na 15,5 zł

02.07.2020 19:26


Gaming Factory, który zakończył przyjmowanie zapisów na akcje wśród inwestorów indywidualnych oraz book-buliding wśród inwestorów instytucjonalnych, ustalił cenę emisyjną akcji na 15,5 zł - podała spółka w komunikacie prasowym. Producent i wydawca gier na PC i konsole chce do końca lipca zadebiutować na rynku głównym GPW.

Tagi: Akcje, PiS, GPW, ING
Źródło: www.bankier.pl

Producent gier nie chce cyfrowej rewolucji w walnych

02.07.2020 17:46


Każdej rewolucji towarzyszy i opór. Nie inaczej jest w kwestii eWalnych, które zyskują na popularności m.in. dzięki koronawirusowi, ale także i korzyściom dla akcjonariuszy mniejszościowych. Zarząd gamingowego T-Bulla ogłosił jednak właśnie, że chce iść w przeciwną stronę.

Źródło: www.bankier.pl

Przedsiębiorcy apelują do UODO o ułatwienia w prowadzeniu działalności marketingowej

02.07.2020 13:11


Związek Cyfrowa Polska i Związek Przedsiębiorców i Pracodawców apelują do prezesa UODO i Ministra Cyfryzacji o zmiany w prawie ułatwiające działalność marketingową firm. Zdaniem organizacji, pandemia koronawirusa spowodowała, że działania promocyjne zostały znacznie utrudnione.

eFaktoring NFG dla mikrofirm – teraz także w ofercie Santander Bank Polska

02.07.2020 8:56


Mikroprzedsiębiorcy, którzy mają konto firmowe w bankowości elektronicznej Mini Firma, mogą już ekspresowo wymieniać faktury na gotówkę. eFaktoring – usługa finansowania faktur świadczona przez NFG – teraz jest dostępna także dla klientów Santander Bank Polska.

Biomed wyprzedza CD Projekt. Duże zmiany w rankingu spółek

02.07.2020 7:00


Biomed Lublin po raz pierwszy został liderem rankingu najpopularniejszych spółek na GPW. Na drugie miejsce spadł CD Projekt, a wiele przetasowań było także na kolejnych pozycjach.

Źródło: www.bankier.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami