Wiocha
Wiadomości z tagiem ING  RSS
Fitch: Wygrana z Gazpromem nie podniesie ratingu PGNiG

04.04.2020 10:36


PGNIG z powodu spadku cen surowców, głębokiej globalnej recesji wywołanej pandemią koronawirusa oraz własnych planów inwestycyjnych i profilu działalności nie ma obecnie szans na podniesienie ratingu pomimo wygranego arbitrażu z Gazpromem - poinformowała agencja Fitch.

Źródło: www.bankier.pl

Wyciekły dane 14 mln użytkowników aplikacji Key Ring

04.04.2020 7:13

Wyciekły dane 14 mln użytkowników aplikacji Key Ring służącej do przechowywania zeskanowanych kart lojalnościowych i członkowskich do klubów konsumenckich w cyfrowym folderze na urządzeniu - informuje serwis Infosecurity Magazine.

Tagi: ING
Źródło: www.wnp.pl

USA: Zmarł Bill Withers, wykonawca piosenki "Ain't No Sunshine"

03.04.2020 23:10

W wieku 81 lat zmarł w piątek na powikłania sercowe Bill Withers, amerykański piosenkarz, gitarzysta i kompozytor, wykonujący muzykę głównie w stylu soul i pop. Znany z nagranych w latach 70. ubiegłego wieku utworów "Lean on Me" oraz "Ain't No Sunshine" - poinformował magazyn "The Rolling Stone".

Tagi: USA, ING
Źródło: www.wnp.pl

Santander, ING, Pekao, mBank i inni z przerwami technicznymi w weekend

03.04.2020 16:55


W najbliższy weekend utrudnień mogą spodziewać się klienci m.in. Santander Banku, ING Banku Śląskiego, mBanku i Pekao. Jak co tydzień zamieszczamy w Bankier.pl listę banków, w których mogą wystąpić problemy z dostępem do bankowości internetowej oraz mobilnej.

Źródło: www.bankier.pl

Chińskie MSZ radzi zagranicznym dyplomatom, by nie przyjeżdżali do Pekinu

03.04.2020 10:36

Chińskie MSZ radzi zagranicznym dyplomatom, by powstrzymali się obecnie od przyjazdu do Pekinu – powiedziała w piątek rzeczniczka resortu Hua Chunying. Dodała, że wśród zagranicznego personelu dyplomatycznego w Chinach wykryto zakażenia koronawirusem.

Tagi: Pekin, ING
Źródło: forsal.pl

BNP Paribas przypomina: za parkowanie w Warszawie zapłacisz aplikacją GOmobile

03.04.2020 10:21


Dzięki GOmobile, aplikacji mobilnej Banku BNP Paribas, nie tylko można kupić bilet warszawskiej komunikacji miejskiej, ale też zapłacić za parkowanie na jednym ze stołecznych parkingów. W obu przypadkach płatność jest prosta i w pełni zdalna. Użytkownik aplikacji nie musi dotykać biletomatu, kartonikowego biletu kupionego w kiosku, parkomatu ani gotówki. fot. ImYanis / ShutterstockWarszawa dołączyła do ...

Źródło: prnews.pl

Prezes PFR: nie potrzebujemy nowej tarczy antykryzysowej

03.04.2020 8:11


Nie uważam, że potrzebna jest nowa tarcza antykryzysowa, ale pełne wdrożenie ogłoszonych przez rząd rozwiązań oraz ciągły monitoring sytuacji gospodarki, firm, rynku pracy i ewentualna bieżąca aktualizacja - mówi w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju.

Źródło: www.bankier.pl

Najtańsze konta bankowe. Gdzie nie trzeba spełniać warunków? [Ranking Bankier.pl]

03.04.2020 7:00


W prawie każdym banku da się założyć konto, za które nie trzeba płacić. Część z nich wymaga jednak spełnienia co najmniej jednego warunku, aby cieszyć się brakiem opłat.

Źródło: www.bankier.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami