Hopaj
Wiadomości z tagiem Handel  RSS
Pierwsza w Europie fabryka Lenovo powstanie na Węgrzech

29.09.2020 23:28


Chiński koncern Lenovo zbuduje swą pierwszą w Europie fabrykę na Węgrzech - poinformował we wtorek minister spraw zagranicznych i handlu Węgier Peter Szijjarto na konferencji prasowej w Budapeszcie.

Źródło: www.rmf24.pl

Pierwsza w Europie fabryka koncernu Lenovo powstanie na Węgrzech

29.09.2020 20:01

Chiński koncern Lenovo zbuduje swą pierwszą w Europie fabrykę na Węgrzech – poinformował we wtorek minister spraw zagranicznych i handlu Węgier Peter Szijjarto na konferencji prasowej w Budapeszcie.

Źródło: www.wnp.pl

Więcej mody w CH Auchan Sosnowiec

28.09.2020 15:54

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec powiększyło swoją ofertę modową. 15 września do grona najemców tego obiektu dołączył salon Olivia Boutique oferujący ubrania, obuwie i dodatki polskich i międzynarodowych marek, który zajął lokal o powierzchni 130 mkw. Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec odpowiada Ceetrus Polska.

Tagi: Lokaty, Handel
Źródło: www.propertynews.pl

Centra convenience zyskują

28.09.2020 10:03

Nowa rzeczywistość handlowa mocno wpłynęła na zwyczaje zakupowe konsumentów. Efekt? Polacy coraz chętniej zaczynają wybierać zakupy w lokalnych centrach convenience.

Tagi: Handel, Ceneo
Źródło: www.propertynews.pl

Galeria Jurajska notuje obroty bliskie zeszłorocznym

28.09.2020 9:32

Obroty Galerii Jurajskiej zbliżają się już do wskaźników z zeszłego roku. Różnica pomiędzy wynikami z sierpnia tego roku, a wynikami z sierpnia 2019 jest tylko kilkuprocentowa - informuje centrum handlowe. To pozytywna informacja, zwłaszcza dla najemców obiektu.

Tagi: Handel
Źródło: www.propertynews.pl

Hiszpańskie media: Masowe bankructwa z powodu epidemii nie skończą się w tym roku

26.09.2020 20:06


Media w Hiszpanii wskazują na masowe zamykanie firm przez działających w tym kraju przedsiębiorców. Odnotowują, że zjawisko to, dotyczące głównie spółek z sektora turystyki, rozrywki, handlu oraz gastronomii, nie zakończy się w tym roku.

Źródło: www.rmf24.pl

Bydgoszcz wybrała zarządcę hali targowej. Powstanie przestrzeń eventowa, gastronomia i handel

25.09.2020 16:23

Rzemieślniczy browar, kino letnie, strefy eventowo-kulturalne, bazar z lokalnymi produktami oraz bogaty wybór gastronomii – między innymi te funkcje znajdą się w odmienionej Hali Targowej. Miasto właśnie wyłoniło operatora, który zamieni zabytkowy obiekt przy ul. T. Magdzińskiego. Została nim firma Net2b. Obiekt będzie gotowy w ciągu dwóch lat.

Źródło: www.propertynews.pl

W pandemii omijamy kina oraz centra handlowe

24.09.2020 6:40

Z wizyt w kinie i teatrze zrezygnowało 47 proc. Polaków, tyle samo mniej chętnie odwiedza galerie handlowe, a 46 proc. nie tak często jak wcześniej bywa w restauracjach - wynika z badania zrealizowanego na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

Źródło: www.wnp.pl

Banki odporne na koronawirusa. 82% pracowników utrzymało zarobki na takim samym poziomie

22.09.2020 11:17


Branża IT i cyfrowy marketing wbrew kryzysowi w górę; bankowość, ubezpieczenia i farmacja bez zmian; za to handel, motoryzacja, lotnictwo i produkcja w finansowym dołku. Sprawdzamy, jak pandemia wpłynęła na zarobki w poszczególnych sektorach rynku pracy. Oto dane z najnowszego badania Devire udostępnione na prośbę Kodilla.com. fot. Shutterstock Mija właśnie 6 miesięcy od czasu wprowadzenia ...

Handel i produkcja. Globalne plany polskiej grupy energetycznej

21.09.2020 16:00

- Przechodzimy od modelu firmy zajmującej się handlem energią elektryczną do modelu zintegrowanej grupy energetycznej, zajmującej się zarówno handlem energią elektryczną w hurcie i detalu, jak i produkcją energii elektrycznej z OZE. Zmieniamy nasz biznesowy model, bo przy zarządzaniu własnymi aktywami wytwórczymi będziemy mogli dużo korzystniej kupować energię dla odbiorców końcowych - mówi Sebastian Jabłoński, prezes zarządu TRMEW Obrót.

Źródło: www.wnp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami