f4up
Wiadomości z tagiem Dzieci  RSS
280 tys. rodziców nie wstydzi się, że nie płaci na swoje dzieci, za nich więcej pieniędzy wypłaci fundusz alimentacyjny

30.09.2020 8:41


W czasie pandemii jeszcze trudniej uzyskać alimenty. W lipcu padł rekord w liczbie przekazanych przez gminy informacji o dłużnikach alimentacyjnych: do Rejestru BIG InfoMonitor trafiło 2655 nowych osób unikających łożenia na dzieci. Jest ich już w sumie prawie 280 tys. i łącznie mają niemal 11,4 mld zł zaległości. W tym roku co drugie niealimentowane dziecko ...

Źródło: prnews.pl

Jak nie wylewać dziecka z kąpielą, czyli czas postawić na certyfikację

29.09.2020 22:38

Zaufanie do państwa i stanowionego przez nie prawa to stale kierowany względem prawodawcy postulat. Ma ono też i drugie, rzadziej dyskutowane oblicze, tj. zaufanie „idące od góry”, okazywane przez państwo adresatom i interesariuszom, których traktuje się jako odpowiedzialnych i racjonalnych partnerów, gotowych angażować się w prace legislacyjne, a później włączyć się w proces stosowania prawa.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

To był dzień. Najważniejsze wiadomości z 29 września 2020 r.

29.09.2020 21:20


Nowe koronawirusowe ograniczenia, ustalenie ceny akcji Allegro w ofercie publicznej, zawirowania na rynku złotego, kwestie oskładkowania umów o dzieło i pracy zdalnej oraz polityczne wiadomości wokół tworzenia nowego rządu – m.in. te informacje chcielibyśmy polecić we wtorkowym podsumowaniu dnia. Zaczynamy.

Źródło: www.bankier.pl

Zapowiedź dnia - 29 września 2020 r.

29.09.2020 20:36


Przed nami wtorek, 29 września, 273. dzień roku. Oto zapowiedź najważniejszych wydarzeń dnia oraz krótka lista tematów, o których warto wiedzieć od samego rana.

Tagi: Dzieci, Banki
Źródło: www.bankier.pl

Debiut Allegro dzieli inwestorów [Wyniki sondy]

29.09.2020 20:36


W ubiegłotygodniowej sondzie zapytaliśmy czytelników Bankier.pl o to, czy wezmą udział w debiucie Allegro. Odpowiedzi pokazały, że temat ten dzieli społeczność inwestorów.

Źródło: www.bankier.pl

Blue chipy na minusie, sWIG80 górą

29.09.2020 18:15


WIG20 zakończył wtorkową sesję pod kreską, ale na szerokim rynku więcej było walorów zyskujących niż zniżkujących. Uosobieniem tego fenomenu był sWIG80, który zakończył dzień na solidnym plusie.

Źródło: www.bankier.pl

Sinsay otworzył nowy salon - pierwszy i największy w regionie

29.09.2020 12:39

W Galerii Zielone Wzgórze działa pierwszy i największy w Białymstoku oraz regionie salon Sinsay Limitless, czyli najnowszy koncept sklepów tej popularnej marki odzieżowej. Na przestrzeni ponad tysiąca mkw. klienci znajdą bogatą ofertę mody damskiej, męskiej, dziecięcej i młodzieżowej, a także akcesoria oraz artykuły wyposażenia wnętrz.

Tagi: Dzieci
Źródło: www.propertynews.pl

Zmiana dyrektora sprzedaży w Signal Idunie [Rynek]

29.09.2020 8:53

Jak dowiedział się Dziennik Ubezpieczeniowy, [[https://s.dzub.pl/1c0e731c Michał Cabaj]], dotychczasowy dyrektor Biura Sprzedaży Ubezpieczeń (...)

Źródło: feedproxy.google.com

W poszukiwaniu zasobów [Felietonik Marcina Masnego]

29.09.2020 8:53

Inwestycje finansowane przez Chińczyków nie są zbyt starannie ubezpieczone. W Azji Środkowej, Południowej i Afryce nie ma ani wymogu, ani zwyczaju ubezpieczania. Ziemia się trzęsie, huragany szaleją. Szkody pokrywa się z innych źródeł. W odróżnieniu od Tadżykistanu, Angoli i Sri Lanki w samych Chinach jednak penetracja ubezpieczeniowa w pierwszym kwartale wyniosła 6% i wzrosła przez rok o 0,7 punktu. Chiny zatem doganiają Europę i mają bardzo sprawne ubezpieczenia, ale trudno orzec, ile z tego wskaźnika ubędzie po ustaniu dziecięcej choroby polisolokat, jakże boleśnie nam znanej po dwóch krachach na tym rynku.

Źródło: feedproxy.google.com

Pocztowe przemeblowanie

29.09.2020 7:57


Potencjalna sprzedaż InPostu (...), zbliżający się giełdowy debiut Allegro i kłopoty finansowe Poczty Polskiej; to czynniki, które w najbliższej przyszłości mogą przemeblować rynek e-commerce i związaną z nim branżę kurierską - podaje we wtorek "Dziennik Gazeta Prawna".

Źródło: www.bankier.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami