Hopaj
Wiadomości z tagiem Biznes  RSS
KSSE otrzymała ponad 40 mln zł dotacji do akceleratora biznesowego w Żorach

27.10.2020 11:30

Blisko 41 mln zł dotacji na budowę w Żorach (Śląskie) akceleratora biznesowego KSSENON, który będzie oferował małym firmom powierzchnię w halach i inną infrastrukturę wraz z potrzebnymi im usługami, otrzymała Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE).

Tagi: Firma, Biznes
Źródło: www.wnp.pl

Fixing NBP: euro 4,5890

27.10.2020 11:18

Narodowy Bank Polski ustalił kurs złotego do euro na 4,5890 - poinformował NBP. (PAP Biznes)

Źródło: www.wnp.pl

Plotka o "wyjściu" PZU wstrząsnęła kursem Aliora

27.10.2020 10:36


Państwowy gigant ubezpieczeniowy chce sprzedać część swojego biznesu bankowego, Alior Banku - poinformowała w poniedziałek "Gazeta Wyborcza" . Plotkom zaprzeczyli już przedstawiciele PZU, jednak wywołały one spore zamieszanie na giełdzie.

Źródło: www.bankier.pl

Starward Industries widzi duże zainteresowanie debiutancką grą, rozmawia m.in. z wydawcami

27.10.2020 10:36


Starward Industries otrzymało wiele zapytań o współpracę po prezentacji materiałów z debiutanckiej gry na podstawie prozy Stanisława Lema. Spółka rozmawia m.in. z potencjalnymi wydawcami tytułu oraz właścicielami platform dystrybucji - powiedział PAP Biznes prezes Marek Markuszewski. Prace nad grą idą zgodnie z planem - na początku przyszłego roku ukończona ma zostać tzw. wersja alfa.

Źródło: www.bankier.pl

Nowe obostrzenia uderzają w biznes. Rząd pomoże poszkodowanym branżom

27.10.2020 9:20


Premier Morawiecki na wtorkowej konferencji przedstawił plan wsparcia dla branż najbardziej dotkniętych ograniczeniami wprowadzonymi w wyniku rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa.

Źródło: www.bankier.pl

Fiskus zbroi się po zęby

27.10.2020 6:54


Funkcjonariusze skarbówki łatwo sprawdzą odciski palców i DNA podejrzanych o przestępstwa gospodarcze. W akcjach pomoże im… wojsko - informuje we wtorek "Puls Biznesu".

Źródło: www.bankier.pl

Abramowicz: Przedsiębiorcy z zamkniętych branż zostali postawieni w niezwykle dramatycznej sytuacji [WYWIAD]

27.10.2020 2:37

- Biznes wdrożył wszystkie rygory sanitarne, które zostały nałożone przez GIS. Zamykanie to nieszczęście zarówno dla przedsiębiorców, bo może doprowadzić do bankructwa, jak i pracowników, bo redukcje miejsc pracy będą nieuniknione - mówi Adam Abramowicz, rzecznik małych i średnich przedsiębiorców.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Rząd i biznes szukają porozumienia w kwestii cyberbezpieczeństwa

27.10.2020 2:37

W Radzie Dialogu Społecznego trwają rozmowy na temat funkcjonowania Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa. W części rozwiązań rząd i rynek są bliscy kompromisu. W czwartek kolejne spotkanie

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Plotka o "wyjściu" PZU wstrząsnęła kursem Aliora

26.10.2020 16:00


Państwowy gigant ubezpieczeniowy chce sprzedać część swojego biznesu bankowego - Alior Banku. Ubezpieczycielowi nie podoba się kiepska sytuacja finansowa banku i notowane przez niego odpisy. PZU zakupiło pakiet akcji Aliora przed ledwie pięcioma laty.

Źródło: www.bankier.pl

Wsparcie dla zamykanych branż bez konsultacji z biznesem?

26.10.2020 15:03

Rząd powinien konsultować z przedsiębiorcami programy pomocowe dla zamykanych branż - twierdzi Konfederacja Lewiatan. W ostatnich dniach władze wprowadziły kolejne obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Zapowiedziano jednocześnie, że w najbliższym czasie zaprezentowany zostanie plan wsparcia dla zamykanych sektorów.

Źródło: www.podatki.biz

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami