Prointegra
Wiadomości z tagiem Biznes  RSS
Najtańsze konta firmowe z premią - lipiec 2020 [Ranking]

13.07.2020 17:35


Czy na koncie firmowym można zarobić? Sprawdziliśmy, jakie premie oferują banki na najtańszych rachunkach biznesowych dla przedsiębiorców rozpoczynających przygodę z własną działalnością gospodarczą.

Źródło: www.bankier.pl

Eobuwie liczy po II kw. na dalszy wzrost sprzedaży i poprawę rentowności - prezes (wywiad)

13.07.2020 14:36


Eobuwie, które w II kwartale pokazało ponad 50 proc. wzrost przychodów i poprawę marż, liczy na dalszy wzrost sprzedaży i poprawę rentowności - powiedział PAP Biznes Marcin Grzymkowski, prezes eobuwie. pl. Dodał, że pandemia przyspieszyła trend wzrostu popularności e-commerce i grupa chce wykorzystać szanse rynkowe, co wiązać się będzie z dodatkowymi nakładami.

Tagi: Biznes
Źródło: www.bankier.pl

Modivo będzie w '20 zwiększać swój udział w przychodach grupy eobuwie - prezes (wywiad)

13.07.2020 14:36


Modivo, platforma e-commerce z modą premium, powinna w tym roku zwiększać swój udział w przychodach w grupie eobuwie - powiedział PAP Biznes Marcin Grzymkowski, prezes eobuwie.

Źródło: www.bankier.pl

Bank Pekao oferuje MŚP szybki limit na gwarancje bankowe i akredytywy

13.07.2020 9:34


Bank Pekao S.A. proponuje swoim klientom z grupy małych i średnich firm Wielocelowy Limit Kredytowy Tarcza na gwarancje i akredytywy z uproszczonymi procedurami i zdalną obsługą – zabezpieczony gwarancją BGK de minimis. To pierwsze tego rodzaju rozwiązanie na polskim rynku, realnie wspierające negocjacje z partnerami biznesowymi w obliczu Covid-19.  fot. Bank Pekao Limit jest kolejnym rozwiązaniem ...

Źródło: prnews.pl

Unijny pakiet mobilności uderzy w polską branżę transportową

10.07.2020 16:11

Parlament Europejski zatwierdził w tym tygodniu tzw. Pakiet Mobilności I w kształcie nieuwzględniającym poprawek korzystnych dla polskiego i europejskiego sektora transportu. Planowane zmiany krytycznie ocenia spora część środowisk biznesowych, w tym m.in. organizacje pracodawców z Polski i kilku innych państw członkowskich Unii Europejskiej.

Celon Pharma podtrzymuje, że nie zamierza zwiększać zaangażowania kapitałowego w Mabion

10.07.2020 14:36


Celon Pharma podtrzymuje, że nie zamierza zwiększać zaangażowania kapitałowego w Mabion - poinformował PAP Biznes prezes spółki Maciej Wieczorek.

Źródło: www.bankier.pl

PGNiG cieszy się gazowym popytem

10.07.2020 8:34


Polski popyt na gaz okazał się bardziej odporny na kryzys niż zachodnioeropejski. Prezesa PGNiG nastraja to pozytywnie – podaje w najnowszym wydaniu "Puls Biznesu".

Źródło: www.bankier.pl

Recykling opakowań - biznes krytycznie o planowanych zmianach

09.07.2020 16:37

W Sejmie trwają prace nad poselskim projektem, który dotyczy gospodarki opakowaniami i odpadami opakowaniowymi. Projektodawcy z Koalicji Obywatelskiej proponują wprowadzenie obowiązku znakowania opakowań wzorami, które wskazywałyby, do jakiej frakcji odpadów powinno trafić dane opakowanie. Jak oceniają eksperci Konfederacji Lewiatan, firmy nie byłyby obecnie w stanie spełnić nowych wymogów.

Źródło: www.podatki.biz

Pieniądze "z odzysku" powtórnie zasilą biznes. Szczególnie pożądane e-mobility

09.07.2020 13:30

Śląski Fundusz Rozwoju wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa, posługując się pieniędzmi "z odzysku" - zwracanymi przez firmy, które przed laty skorzystały z unijnej pomocy. W przypadku woj. śląskiego może to być nawet kilkaset milionów złotych. O tym, jak skutecznie pomagać biznesowi w rozwoju rozmawiamy z Marcinem Wilkiem, prezesem Funduszu.

Źródło: www.wnp.pl

Biznes z silną marką

09.07.2020 12:47

Żabka proponuje nowym partnerom dodatkowe zabezpieczenie biznesu. Tylko w pierwszym miesiącu funkcjonowania oferty w sieci przybyło 130 franczyzobiorców.

Tagi: Biznes
Źródło: franchising.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami