f4up
Wiadomości z tagiem Banki  RSS
Najtańsze konta firmowe z premią - lipiec 2020 [Ranking]

13.07.2020 17:35


Czy na koncie firmowym można zarobić? Sprawdziliśmy, jakie premie oferują banki na najtańszych rachunkach biznesowych dla przedsiębiorców rozpoczynających przygodę z własną działalnością gospodarczą.

Źródło: www.bankier.pl

"Banki wciąż szukają furtki, by ominąć wyrok TSUE ws. frankowców"

13.07.2020 14:36


Trzy pytania, dotyczące rozdzielenia indeksacji kredytu od postanowień odsyłających do tabel kursowych, zostały zadane do Trybunału Sprawiedliwości UE przez Sąd Okręgowy w Gdańsku oraz Sąd Rejonowy dla Warszawy – Woli - poinformowała Kancelaria Garlacz w poniedziałek.

Źródło: www.bankier.pl

Banki wciąż szukają furtki, by ominąć wyrok ws. frankowiczów

13.07.2020 12:50

Po wyroku TSUE w sprawie Dziubak C-260/18, w którym TSUE zakazał uzupełnienia umowy kursem średnim NBP, banki wciąż szukają furtki, aby ominąć ten wyrok. Pomóc w realizacji tej strategii mają trzy pytania, które zostały zadane do TSUE przez sądy polskie.

Tagi: Banki, Umowy, Frank
Źródło: www.wnp.pl

Najważniejsze na dzień dobry. Wiadomości 13 lipca 2020 r.

13.07.2020 12:36


Najważniejsze informacje i przegląd wydarzeń dnia z kraju i ze świata. Artykuły, które warto przeczytać dziś rano. Tematy z dzisiejszych gazet. Zacznij dzień z Bankier.pl.

Tagi: Dzieci, Banki
Źródło: www.bankier.pl

BGK i Santander Bank Polska udzieliły Solarisowi finansowania

13.07.2020 11:40


Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) i Santander Bank Polska udzieliły firmie Solaris Bus & Coach finansowania w kwocie 165,4 mln zł na dostarczenie 50 elektrycznych autobusów dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Krakowie.

Źródło: www.bankier.pl

Banki wciąż szukają furtki, by ominąć wyrok TSUE w sprawie Dziubak

13.07.2020 10:45


Pytania dotyczą rozdzielenia indeksacji kredytu od postanowień odsyłających do tabel kursowych. Sugerują możliwość usunięcia własnych tabel kursowych z pozostawieniem kredytu indeksowanego i rozliczanego kursem rynkowym lub średnim NBP. Zdaniem mec. Barbary Garlacz należy się spodziewać negatywnych dla banków odpowiedzi TSUE. fot. Bartolomiej Pietrzyk / Shutterstock Po wyroku TSUE w sprawie Dziubak C-260/18, w którym TSUE ...

Tagi: Kredyty, Banki
Źródło: prnews.pl

Mojbank.pl – nowa strona Zrzeszenia BPS

13.07.2020 9:16


Osoby zainteresowane usługami finansowymi świadczonymi przez Banki Spółdzielcze z całej Polski, zyskały nowe źródło informacji: ruszyła strona internetowa www.mojbank.pl. Na stronie można znaleźć najbliższy bank spółdzielczy, sprawdzić, jaką ma ofertę, a także pozostawić kontakt. Strona ma wspierać akwizycję nowych klientów Banków Spółdzielczych Grupy BPS. Stanowi także dodatkowy kanał komunikacji oferty produktów bankowych i spółek z ...

Źródło: prnews.pl

Banki w Polsce są w bardzo złej kondycji. Upadek choćby jednego z nich wywołałby efekt domina

13.07.2020 8:10


Zysk sektora bankowego w pierwszych miesiącach br. spadł o ponad 40 proc. Rekordowo niskie stopy procentowe, odpływ kapitału z rynku bankowego, znaczny wzrost ryzyka kredytowego i upadłości banków, które może wywołać falę domina – to główne zagrożenia, którym sektor będzie musiał stawić czoła w nadchodzących miesiącach. Jak ocenia prof. Marian Noga z wrocławskiej WSB, efektem ...

Źródło: prnews.pl

Kredyty mieszkaniowe: banki przestały zaostrzać kryteria?

13.07.2020 7:27


Odmrożenie gospodarki szybko przekłada się na ożywienie na rynku kredytów mieszkaniowych. Banki wciąż stawiają wysokie wymagania osobom ubiegającym się o pomoc w sfinansowaniu zakupu własnych „czterech kątów”. Ostatnie tygodnie nie przynoszą już jednak sygnałów o stawianiu kolejnych barier, a raczej powolnym ich kruszeniu. fot. Shutterstock Z rynku kredytów hipotecznych zaczynają napływać pozytywne informacje. Są to ...

Źródło: prnews.pl

Uwaga na tzw. brokerów inwestycyjnych

13.07.2020 2:08


"Nie ulegaj złudnym wizjom dużego i szybkiego zysku oferowanym przez przestępców" - ostrzegają we wspólnym komunikacie banki, policja i prokuratura krajowa. Na celowniku znalazły się prowadzone przez oszustów strony internetowe z ofertami inwestycji w kryptowaluty i na rynku forex.

Źródło: www.bankier.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami