Hopaj
Wiadomości z tagiem Apple  RSS
Przychody gry "Fishing Clash" w listopadzie wyniosły ok. 7 mln USD - Sensor Tower

01.12.2020 14:14


Przychody gry "Fishing Clash", której producentem jest Ten Square Games, wyniosły w listopadzie ok. 7 mln USD, czyli o około 2 mln USD mniej niż w październiku - szacuje portal Sensor Tower. Według szacunków, grę pobrano w ubiegłym miesiącu ze sklepów Google i Apple łącznie ok. 1,1 mln razy wobec 1,4 mln w październiku.

Tagi: USD, Apple, ING, Google
Źródło: www.bankier.pl

Xiaomi wyprzedził Apple'a w sprzedaży smartfonów

01.12.2020 11:30


Xiaomi przegonił Apple'a. Chiński producent smartfonów zajął trzecią pozycję pod względem liczby sprzedanych urządzeń w trzecim kwartale 2020 r.

Tagi: Banki, Apple
Źródło: www.bankier.pl

Apple chce wyprowadzić część produkcji z Chin

30.11.2020 13:30


Foxconn – producent podzespołów do urządzeń produkowanych przez Apple’a – zamierza przenieść część produkcji z Chin do Wietnamu. O wyprowadzkę z Państwa Środka wnioskowało Apple, a powodem jest amerykańsko-chińska wojna handlowa.

Tagi: Chiny, Banki, Apple
Źródło: www.bankier.pl

Klienci Credit Agricole mogą już dodawać karty płatnicze do portfeli Apple Pay i Google Pay za pośrednictwem aplikacji mobilnej swojego banku

25.11.2020 15:11


W aplikacji mobilnej Credit Agricole, CA24 Mobile, uruchomiona została funkcja InApp Provisioning. To właśnie dzięki niej klienci mogą teraz dodawać swoje karty płatnicze do cyfrowych portfeli bez konieczności ich skanowania. Dodawanie karty banku Credit Agricole do cyfrowego portfela Google Pay lub Apple Pay w aplikacji to łatwy proces. Przede wszystkim klient musi posiadać zaktualizowaną aplikację ...

Źródło: prnews.pl

UE: W przyszłym tygodniu rozmowy Komisji Europejskiej z BigTech

20.11.2020 10:18

Komisarz UE ds. rynku wewnętrznego Thierry Breton, zaprosił firmy technologiczne, jak Google, Apple, Amazon i Facebook, na spotkanie online w przyszłym tygodniu, żeby przedyskutować planowane przez UE przepisy regulujące m.in. działanie platform internetowych.

Źródło: www.wnp.pl

Apple obniża prowizję w App Store

19.11.2020 12:55


O połowę - z 30 proc. na 15 proc. - obniżona została prowizja, którą Apple pobiera od dostawców treści. Obniżka obejmie jednak tylko mniejszych deweloperów, którzy rocznie na tworzonych aplikacjach zarabiają poniżej 1 mln dol. – informuje serwis spidersweb.pl.

Tagi: Banki, Apple
Źródło: www.bankier.pl

Apple obniży prowizje w App Store o połowę dla małych firm

19.11.2020 10:10

Apple poinformował, że do 15 proc. obniży prowizje pobierane w sklepie internetowym App Store od mniejszych firm. Tym samym deweloperzy, których dochody z App Store nie przekraczają rocznie miliona dolarów, zapłacą firmie o połowę mniej niż dotychczas.

Źródło: www.wnp.pl

Młody azjatycki tygrys walczy o zagranicznych inwestorów

16.11.2020 20:00

Zagraniczni producenci przenoszą się do Wietnamu. Sasmung, Intel, LG, Apple, Tesa czy Sharp to tylko niektóre z "orłów produkcji", czyli zagranicznych koncernów zwabionych do tego kraju. Już teraz szacuje się, że dzięki rosnącym inwestycjom Wietnam może zostać w tym roku najszybciej rozwijająca się gospodarką świata, jeśli tylko będzie w stanie sprostać zwiększonemu napływowi inwestorów.

Źródło: www.wnp.pl

Młody azjatycki tygrys walczy o zagranicznych inwestorów

16.11.2020 18:42

Zagraniczni producenci przenoszą się do Wietnamu. Samsung, Intel, LG, Apple, Tesa czy Sharp to tylko niektóre z "orłów produkcji", czyli zagranicznych koncernów zwabionych do tego kraju. Już teraz szacuje się, że dzięki rosnącym inwestycjom Wietnam może zostać w tym roku najszybciej rozwijająca się gospodarką świata, jeśli tylko będzie w stanie sprostać zwiększonemu napływowi inwestorów.

Źródło: www.wnp.pl

Blik dostępny jako metoda płatności w usługach Apple

13.11.2020 7:18


Biuro prasowe Polskiego Standardu Płatności poinformowało o udostępnieniu nowej usługi dla Blika. Od teraz użytkownicy polskiego systemu płatności mogą doładować konto Apple ID i płacić za treści z Apple Store. Polski Standard Płatności Aby doładować Blikiem konto Apple ID i płacić za gry oraz aplikacje w App Store trzeba najpierw usługę skonfigurować. By to zrobić, ...

Tagi: Apple
Źródło: prnews.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami