Hopaj
Wiadomości z tagiem Akcje  RSS
ING Bank Śląski rusza z akcją #zdalnidopomocy

01.04.2020 13:02


Bank inspiruje i zachęca do pomocy innym w ogarnięciu spraw w internecie, bez wychodzenia z domu. – Sytuacja, w której się znaleźliśmy jest dla wszystkich nowa i bezprecedensowa. W krótkim czasie bardzo wpłynęła na zmiany naszych potrzeb i aktywności. Dlatego tak ważne są teraz pozytywne bodźce, wsparcie i rzetelna informacja. Pomagamy naszym klientom w załatwianiu ...

Źródło: prnews.pl

Łon: Warto trzymać stopy powyżej zera

31.03.2020 22:36


Warto utrzymać stopy procentowe powyżej zera - napisał w odpowiedzi na pytania PAP Biznes członek RPP Eryk Łon. Jego zdaniem, jeżeli banki nie będą chciały zwiększyć akcji kredytowej, będzie można je do tego skłonić.

Źródło: www.bankier.pl

Obowiązkowa dematerializacja akcji. Co to oznacza w praktyce?

31.03.2020 18:36

Dematerializacja w przypadku akcji, czy innych papierów wartościowych oznacza proces, w którym przechodzimy od akcji w formie materialnej, czyli fizycznej, do formy elektronicznej. O tym, jak wygląda ten proces rozmawiamy z Sebastianem Zadorą, dyrektorem Wydziału Sprzedaży Instrumentów Finansowych Domu Maklerskiego BOŚ

Źródło: forsal.pl

Credit Agricole znosi opłaty za przelewy ekspresowe. Rusza akcja „Wsparcie dla Ciebie”

31.03.2020 15:56


Zniesienie opłat za przelewy ekspresowe, zwrot części wydatków za płatności kartą kredytową oraz zakupy na raty 0% w internetowych sklepach partnerskich – to część działań pod hasłem „Wsparcie dla Ciebie”, które bank Credit Agricole proponuje swoim klientom w czasie epidemii. Podstawą programu jest możliwość zawieszenia spłaty rat kredytów konsumenckich, hipotecznych i firmowych. W trosce o ...

Źródło: prnews.pl

Koronawirus a sytuacja na GPW i światowych giełdach [31 marca 2020]

31.03.2020 10:15


Ostatni dzień pierwszego kwartału 2020 r. rozpoczął się na giełdach od wzrostów. Wyrok Trybunału Arbitrażowego w Sztokholmie mocno wsparł akcje PGNiG.

Źródło: www.bankier.pl

Rzecznik MŚP: "Ratuj biznes" to akcja wspierająca przedsiębiorców w czasach pandemii

30.03.2020 18:51


"Ratuj biznes" to nowa akcja informacyjno-organizacyjna wpierająca przedsiębiorców w czasach pandemii - poinformowało w poniedziałek Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Źródło: www.bankier.pl

Czeski sposób na koronawirusa - narodowe szycie maseczek

30.03.2020 10:36

Rządowy zakaz wychodzenia z domu bez maseczek zdopingował Czechów do masowej akcji szycia domowych masek. Szyją je wszyscy - od zakonnic po celebrytów. W internecie kwitnie wymiana i handel. Maski stały się symbolem czeskiej solidarności w czasach epidemii.

Tagi: Akcje, USA, Handel, ING
Źródło: forsal.pl

UniCredit rezygnuje z wypłaty dywidendy i skupu akcji własnych

29.03.2020 23:40


Notowany na GPW włoski UniCredit zgodnie z wytycznymi Europejskiego Banku Centralnego zdecydował o wycofaniu z porządku obrad walnego zgromadzenia punkty dotyczące wypłąty dywidendy za 2019 rok i przeprowadzenia programu skupu akcji własnych - poinformował bank w komunikacie.

Źródło: www.bankier.pl

Akcja "LOT do domu". Do Polski wróciło już ponad 42 tys. osób

29.03.2020 18:36

Od uruchomienia 15 marca b.r. akcji "LOT do Domu" do kraju w jej ramach na pokładzie samolotów PLL LOT wróciło prawie 42 tysiące osób - poinformowało w niedzielnym komunikacie Biuro Rzecznika Prasowego Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Źródło: forsal.pl

Alkohol etylowy użyty do produkcji środków biobójczych dalej bez akcyzy

28.03.2020 14:36

W sobotę weszło w życie - opublikowane dzień wcześniej - rozporządzenie o przedłużeniu zwolnienia z akcyzy dla alkoholu etylowego użytego do produkcji środków biobójczych.

Źródło: forsal.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami