f4up
Wiadomości z tagiem AUD  RSS
Recepty na wysychającą płynność finansową [Podcast]

23.05.2020 8:00


Kredyty, gwarancje, ulgi i zwolnienia podatkowe, faktoring, audyt prawny i racjonalne cięcie kosztów, redukcja załogi lub obniżki pensji, przedstawiamy pełną gamę metod poprawiających płynność.

Źródło: www.bankier.pl

Arabia Saudyjska: Dzieci Chaszodżdżiego wybaczyły zabójcom swego ojca

22.05.2020 4:43

Dzieci Dżamala Chaszodżdżiego, saudyjskiego dziennikarza zamordowanego w październiku 2018 r. w konsulacie Arabii Saudyjskiej w Stambule, ogłosiły w piątek, że wybaczyły zabójcom swojego ojca.

Źródło: www.wnp.pl

Litwa upamiętnia 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II

18.05.2020 10:30

Msze święte, wieczory modlitewne, programy telewizyjne, audycje radiowe, wystawy, konkursy i rajd rowerowy - tak Litwa i Wileńszczyzna obchodzą 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Litewskie parlament ogłosił rok 2020 Rokiem Jana Pawła II.

Źródło: www.wnp.pl

Ponad 24 dol. za baryłkę. Ceny ropy w USA rosną

12.05.2020 8:36

Ropa na amerykańskiej giełdzie paliw drożeje z powodu dalszych sygnałów, że popyt na paliwa poprawia się w czasie stopniowego uruchamiania kolejnych gospodarek po "lockdownie". Do tego Arabia Saudyjska zadeklarowała dalsze cięcia dostaw swojego surowca, co może poprawić sytuację podażową na rynkach - podają maklerzy.

Źródło: forsal.pl

TMS Brokers aktualizuje aplikację do mobilnego tradingu

08.05.2020 10:41


Nowa wersja 1.5 jest wygodniejsza i bardziej intuicyjna. Zmienia się sposób zlecania transakcji, ich porządkowania oraz zwiększa się liczba możliwości. Do tego po pobraniu darmowej aplikacji do mobilnego tradingu TMS dostaniesz bezpłatny audibook „Georg Soros – Wykorzystać kryzys”. – Aplikacja do mobilnego tradingu TMS Brokers zmienia się w odpowiedzi na prośby klientów – mówi Piotr ...

Tagi: AUD, ING
Źródło: prnews.pl

Podatki 2020: Branża medialna przeciwko parapodatkowi od VoD

30.04.2020 15:57

W ramach nowej tarczy antykryzysowej rząd zamierza wprowadzić nowy parapodatek od audiowizualnych usług medialnych na żądanie (video on demand - VoD). Projektowane wdrożenie nowej daniny krytycznie ocenia branża medialna, która wskazuje, że taki parapodatek będzie chronić interesy branży filmowej i jednocześnie uderzy w interesy branży audiowizualnej.

Tagi: AUD, Podatki
Źródło: www.podatki.biz

Podatki 2020: Rząd szykuje nowy parapodatek od usług VoD

29.04.2020 15:33

Podmioty dostarczające audiowizualne usługi medialne na żądanie (video on demand - VoD) będą płacić nową opłatę na rzecz Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej (PISF). Parapodatek wyniesie 1,5 proc. przychodu i ma zostać wprowadzony w życie już w ramach tzw. tarczy antykryzysowej 3.0. Szacuje się, że opłata będzie przynosić co najmniej 20 mln zł rocznie, a najwięcej zapłacą Netflix, IPLA oraz Player.pl.

Tagi: AUD, Podatki, PiS
Źródło: www.podatki.biz

Sklep Gandalf.com.pl udostępnił płatności odroczone PayPo

28.04.2020 9:50


PayPo nawiązało współpracę ze sklepem Gandalf.com.pl. Jego klienci będą mogli teraz korzystać z płatności odroczonych. Do tej pory rozwiązanie to pojawiło się już w 1-tys. e-sklepów, a w 2020 r. fintech planuje obsłużyć zakupy internetowe o wartości przekraczającej 0,5 mld zł. fot. ShutterstockSklep Gandalf.com.pl oferuje nie tylko książki, ale także audiobooki, filmy, muzykę, puzzle, gry ...

Źródło: prnews.pl

A. Saudyjska: Sąd Najwyższy zniósł karę chłosty

25.04.2020 10:27

Arabia Saudyjska zniosła karę chłosty w celu "przestrzegania międzynarodowych standardów praw człowieka (przeciwko) karom cielesnym" - wynika z dokumentu dotyczącego decyzji saudyjskiego Sądu Najwyższego w tej sprawie, na który w sobotę powołuje się agencja AFP.

Źródło: www.wnp.pl

Coraz mniej wykonanych kar śmierci na świecie. Liderem Arabia Saudyjska

21.04.2020 22:36

W ubiegłym roku spadła liczba kar śmierci wykonanych na świecie. W kilku krajach, w tym w Arabii Saudyjskiej i w Iraku, tendencja była przeciwna – podsumowała Amnesty International w opublikowanym we wtorek corocznym raporcie.

Źródło: forsal.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami